دانلود پادکست 10 فاکتور برای پیش‌بینی موفقیت

  • از: برندن برچارد
  • راوی: علی بهرامی
  • ناشر صوتی: شادن پژواک
  • ۸ رای
  • برای دانلود قانونی پادکست 10 فاکتور برای پیش‌بینی موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست 10 فاکتور برای پیش‌بینی موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست 10 فاکتور برای پیش‌بینی موفقیت

با پادکست 10 فاکتور برای پیش‌بینی موفقیت اثر برندن برچارد، می‌توانید با اراده و پشتکار در هر زمان به بهترین شکل عمل کنید و به موفقیت‌های چشم‌گیری برسید. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

برندن برچارد، بنیان‌گذار آکادمی عملکرد و کارایی بالا در این کتاب صوتی ده فاکتور ارائه می‌کند که بوسیله آن‌ها می‌توانید پیش‌بینی کنید که آیا به اهدافتان می‌رسید؟ آیا می‌توانید رویاهای بزرگتان را دنبال کنید و دورنمای بزرگ زندگیتان را طراحی ‌کنید؟

اولین فاکتور برای رسیدن به اهداف "هویت آینده" است. افرادی که یک تصور دقیق و واضح از خودشان و اهدافشان در آینده دارند، شانس بیشتری برای رسیدن به هدف دارند و می‌توانند بر سختی‌ها غلبه کنند و با روحیه بیشتری عمل کنند چون می‌خواهند پیشرفت ‌کنند. 

افراد در صورتی تلاش می‌کنند که نتیجه اعمال‌شان ملموس باشد. افراد موفق یک رابطه به شدت عمیقی با اهداف و رویاهایشان دارند که به آن‌ها حس رضایت می‌دهد. برای رسیدن به موفقیت و کارایی بالا، حلقه‌ای از افراد را دور خود جمع کنید که حول محور رویاها و اهداف شما قرار دارند.

برندن برچارد (Brendon Burchard)، نویسنده‌ی آمریکایی است. برچارد از حادثه‌ی تصادفی که در نوزده سالگی تجربه کرد، به عنوان نقطه‌ی عطف زندگی خود یاد می‌کند. او پس از این حادثه، ویدیویی درباره‌ی این ماجرا ضبط کرد که با استقبال بی‌نظیر مخاطبان همراه شد. برچارد، موسس آکادمی High Performance است. این آکادمی، درس‌هایی در حوزه‌های تجارت، کارآفرینی، روانشناسی، تولید و فن مذاکره به دانشجویان ارائه می‌کند.

برندن برچارد در زمره‌ی پرفروش‌ترین نویسندگان ایالات متحده قرار دارد و در کلاس‌های آنلاین خود، به بیش از یک و نیم میلیون دانشجو درس داده است. کتاب "عادت‌های عملکرد عالی" که به مدت طولانی جزو پرفروش‌ترین کتاب‌های آمازون و نیویورک تایمز بود، اثر اوست.

فهرست مطالب

۸ دقیقه
بخش اول
۷ دقیقه
بخش دوم
۷ دقیقه
بخش سوم
۶ دقیقه
بخش چهارم
۶ دقیقه
بخش پنجم
۵ دقیقه
بخش ششم
 ۳۹ دقیقه، ۵۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

راهنمای دانلود پادکست 10 فاکتور برای پیش‌بینی موفقیت

برای دانلود پادکست 10 فاکتور برای پیش‌بینی موفقیت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  10 فاکتور برای پیش‌بینی موفقیت
مهدی حسنی
۱۳۹۷/۷/۱۱
کتاب ها واقعا عالیس
منیژه رییسی
۱۳۹۷/۱۲/۲۹
خوبه خوب
Ahmad headr
۱۳۹۷/۶/۳۰
خیلی سریع صحبت میکنه اصلاً نمیشه توجه کرد
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)