دانلود کتاب پازل رهبری سازمان

  • از: حسین بروزه
  • ناشر: انتشارات سخنوران
  • ۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب پازل رهبری سازمان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب پازل رهبری سازمان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب پازل رهبری سازمان

با خواندن کتاب پازل رهبری سازمان نوشتۀ حسین بروزه، می‌توانید سازمان و یا کسب‌وکار خود را به‌درستی رهبری و میزان عملکرد و بهره‌وری کارکنان خود را بالا ببرید.

آدم‌ها همواره ناچار به برقراری ارتباط و داد و ستد در زندگی و کار هستند. سازمان‌ها و شرکت‌ها آمیزه‌ای از انسان و ماشین هستند. از دیرباز مدیریت منابع انسانی و همچنین منابع مالی، بزرگ‌ترین چالش پیش روی رهبران و مدیران بوده است. شما اگر در جایگاه رهبر و یا مدیر سازمان باشید؛ ناچارید ارتش انسانی سازمان خود را فرماندهی کنید. ارتشی که نخست نیاز به تفهیم مأموریت سازمان و سپس پذیرش و ایجاد اشتیاق جهت همسویی فرهنگ خود با فرهنگ سازمان شما دارد.

به قدمت بلند تاریخ همواره برخی افراد طلایه‌دار برخی دیگر بوده‌اند. دانشمندان و بزرگان بسیاری بودند که خدمتی بزرگ به تکامل رفتارها و ارتباطات سازمانی کردند. در گذشته نه چندان دور و پیش از انقلاب صنعتی منابع انسانی همان برده‌هایی بودند که کارشان تنها اطاعت و انجام بی‌چون و چرا کارها و وظایف بود. پس از انقلاب صنعتی به تدریج این رویکرد جای خود را به نوابغ و نوآوران کسب و کار داد و امروز شاهد پویایی و شکوفایی سازمان‌های مبتنی بر ارزش هستیم.

کتاب پازل رهبری سازمان به شما می‌گوید که چگونه از همین نوابغ، ضمن حفظ ارزش‌های انسانی آن‌ها، به طور کارآمد در جهت اهداف سازمان خود بهره ببرید و پازل‌های خود را در زمان درست و در جای درست بگذارید.

در بخشی از کتاب پازل رهبری سازمان می‌خوانیم:

در هر سازمانی افراد و کارکنان با پتانسیل‌های بالایی وجود دارند که هر کدام از آن‌ها می‌توانند تغییرات مثبت را ایجاد و تغییرات برون‌ سازمانی را راهبری کنند. پیامد تغییرات سازمانی از دو حالت خارج نیست؛ یا موجب بالا رفتن سطح استانداردهای سیستم می‌گردد و یا باعث پسرفت و عقب ماندن در بازار رقابت می‌شود؛ نقطه وسطی وجود ندارد که سازمان نسبت به تغییرات هیچ‌گونه تأثیری نپذیرد. در واقع شیوه‌های مدیریت تغییر و اتخاذ تصمیم‌ها و استراتژی‌های مؤثر تعیین‌کننده میزان تسلط بر تغییرات و فائق آمدن بر آن است.

در حال حاضر سرعت تغییرات برون‌ سازمانی که خود متأثر از تغییرات توسعه علم و فناوری است بسیار بالاست و سازمان‌ها و شرکت‌ها لزوم ایجاد و مدیریت تغییر درون‌ سازمانی را بیش‌ از پیش احساس می‌کنند. همان‌طور که می‌دانید کار یک دانشمند، تولید دانش و آگاهی است و کار یک مهندس عمل کردن به شکل صحیح است.

با توجه به سیر تغییرات و نیاز مبرم مدیران به کسب مهارت در زمینه اقدام سریع و کارآمد در مقابل تغییرات، می‌توانند با آینده‌ پژوهی، استفاده از پتانسیل‌های بالقوه کارکنان، تفکر خلاق، تطبیق علم و فن‌آوری روز با فناوری کهنه سازمان و توانمندسازی خود و کارکنان زیرمجموعه، تغییرات را به سهولت رهبری کرده و از آن در پیشبرد مقاصد سازمان خود استفاده کنند.

 ۱۰۶ صفحه، ۹۲۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-455-635-4 

چاپ ۱۳۹۷: ۲۴۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار نویسنده
فصل اول: آشنایی کلی با سازمان
فصل دوم: فرهنگ سازمانی
فصل سوم: سیاه‌چاله‌های خطرناک
فصل چهارم: منابع انسانی (سرمایه‌های سازمانی)
فصل پنجم: دنیای پر رمز و راز رهبری
فصل ششم: عملکرد
«سخن پایانی»
تشکر و قدردانی
منابع و ماخذ

راهنمای دانلود کتاب پازل رهبری سازمان

برای دانلود کتاب پازل رهبری سازمان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  پازل رهبری سازمان
محمود زنده دل
۱۳۹۸/۸/۱۱
به نظرم خیلی نرم افزار کاربردی و خوبی است. آدم را وادار به مطالعه می‌کند
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)