دانلود کتاب چگونه از مغز خود استفاده کنیم؟


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب چگونه از مغز خود استفاده کنیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب چگونه از مغز خود استفاده کنیم؟

کتاب چگونه از مغز خود استفاده کنیم؟ نوشته‌ی جان آر. بیوز، نحوه‌ی استفاده‌ و کاربرد صحیح از مغز و یادگیری آسان را با مثال‌هایی ساده بیان می‌کند.

کتاب چگونه از مغز خود استفاده کنیم؟ (How to use your brain) بارها و بارها مورد تجدید چاپ قرار گرفته و یکی از کتب معروف در دنیاست که نحوه به کارگیری از مغز را با مدل‌های بسیار ساده بیان می‌نماید.

جان آر. بیوز (john R Bews) در این اثر به همه افرادی که تمایل به شناخت عملکرد مغز خود را داشته و درصدد بهبود تصمیم‌گیری‌های روزانه خود هستند، کمک می‌کند.

در بخشی از کتاب چگونه از مغز خود استفاده کنیم می‌خوانید:

در یک آگهی تلویزیونی در مورد ایمنی جاده‌ها، بر لزوم احتیاط رانندگان در قبال موتور سواران به ویژه در محل تقاطع‌ها تاکید شده بود. آمار و ارقام حوادث نشان می‌داد که موتور سواران به خصوص در تقاطع های T شکل بسیار آسیب پذیرتر هستند، در این‌ گونه تقاطع‌ها سایر وسایل نقلیه به سمت جاده اصلی مقابل خود منحرف می‌شوند. در این آگهی نمونه‌ای از یک تصادف معمولی نشان داده شده است و سپس بر این نکته تاکید می‌شود که رانندگان، «باید به فکر موتورسواران باشید». پیام ساده بود و تکرار مکرر آن برای این بود تا این پیام ملکه ذهن همه رانندگان شود.

 ۲۳۲ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-289-356-7 

چاپ ۱۳۹۵: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۵۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب چگونه از مغز خود استفاده کنیم؟

برای دانلود کتاب چگونه از مغز خود استفاده کنیم؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  چگونه از مغز خود استفاده کنیم؟