دانلود کتاب آب استخودوس

  • از: حسین مجدفر
  • ۶۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب آب استخودوس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب آب استخودوس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آب استخودوس

مطالب این کتاب، نخست در سال 1388 در قالب «هفت قانون طلایی» و در کتاب «سی کارآفرین (1)» به چاپ رسید. دو سال بعد با مطالعه زندگینامه 60 نفر از مدیران صنایع کشور در کتابهای دوم و سوم، موارد جدیدی به هفت تای نخست افزوده شد و سیاهه‌ای به نام «14 قانون طلایی» گردآوری شد.

بهار سال 91 و همزمان با آماده‌سازی کتاب «راه روشن» که گزیده جملات بنده نیز در میان سخنان یکصد کارآفرین دانش‌آموخته دانشگاه صنعتی شریف در حال چاپ بود، یکی از دوستانم تذکر داد که این جملات فقط برای کتابی درباره «روانشناسی» مفید است. بنابراین برای ایجاد تناسب با هدف آن کتاب که تبلیغ «کسب ثروت از طریق ایجاد کسب‌وکارهای دانش‌بنیان» بود به انتهای هر جملة گزیده، توضیحی کوتاه افزودم که ارتباط محتوایی آن را با فضای کسب‌وکار و شرکت‌داری از نگاه خود، بیشتر توضیح داده باشم.

به دلیل فضای تنها یک صفحه‌ای که برای هر شخص در آن کتاب در نظر گرفته شده بود، ناچار به این نتیجه رسیدم که برای ادای حق مطلب، نیاز است که کتابی جداگانه به رشته تحریر درآید و بدین ترتیب تعداد موارد گنجانده شده در کتاب تا عدد سی فزونی یافت. امیدوارم خواننده فرهیخته، از خواندن کتاب بهره ببرد. البته اینها فقط نظریات شخصی بنده است و انتظار هم ندارم برای مردم، نسخه عمومی بپیچم ولی در حالت کلی، به نظر می‌رسد عمده مشکلات شراکتها چه در فضای کسب‌وکار و چه در زندگی مشترک، در «بد‌اخلاقی افراد» پنهان است!

درباره دلیل نامگذاری این کتاب هم جانم برایتان بگوید که آب استوخودوس خواص درمانی دارد؛ از جمله برای رفع سردرد به کار می‌رود و البته همزمان باعث خواب‌آلودگی هم می‌شود که با توجه به محتوای کتاب که حالت توصیه‌کنندگی دارد، مثل تجویز یک داروی آرام‌بخش می‌ماند! امیدوارم که بدین ترتیب، دریچه تفکر را در ذهن خواننده باز کرده باشم ولی چنانچه نتیجه این تفکرات، رسیدن به قوانینی برخلاف آنچه من بدانها رسیده‌ام باشد باز هم در هدفم موفق بوده‌ام چون مهم آن است که هر یک از ما درباره کردارمان یک «نقشه راه» برای خودمان ترسیم کنیم.

فهرست مطالب

قوانین سی‌گانه:

1.  آز

2.  قضاوت

3.  گزیده‌گویی

4.  امید

5.  استقامت

6.  آگاهی

7.  اغتنام

8.  شجاعت

9.  همبستگی

10. واکنش

11. عبرت

12. لیاقت

13. برخورداری

14. بقا

15. اطلاع‌رسانی

16. بخشودن

17. تخصیص

18. تناقض

19. آرمان

20. سرزمین

21. خطرپذیری

22. رَشک

23. برخورد

24. عناوین

25. ظواهر

26. جهان‌بینی

27. محبوبیت

28. اقبال

29. باور

30. امانت

 ۳۲ صفحه، ۱۲۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۳: ۲۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب آب استخودوس

برای دانلود کتاب آب استخودوس و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آب استخودوس
علیرضا بلوریان
۱۳۹۶/۶/۳۰
کتاب خیلی مثبتیه
ارزش خوندن رو داره
محسن جودکی
۱۳۹۶/۲/۱۲
بسیار عالی.ای کاش همه می توانستند به این نتیجه برسند که افکار مثبت و اصولی خود را به رشته تحریر در آورند.و نگویند من اینکاره نیستم.چون تجارب خیلی زیادی در کشور وجود دارد که به خاطر اینکه ما از ابتدا بیشتر...
پیمان حیدری
۱۳۹۵/۱۲/۲۱
خوب بود ولی به کلیات گویی بسنده نکن به جزئیات هم نگاهی بینداز تفاوت ما و غربی های موفق ما توی کلیات گیر کردیم اون ها داخل جزئیات به دنبال راه حل هستن
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴۷)