دانلود کتاب آتش‌نشانی در هوانوردی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب آتش‌نشانی در هوانوردی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آتش‌نشانی در هوانوردی

محسن میرزاخانی در کتاب آتش‌نشانی در هوانوردی، با تجربۀ چندین دهه فعالیت، تلاش کرده است تا از طریق ارائه‌ی رویکردی جدید، به توضیح و تشریح حوادث آتش‌سوزی هواپیماها و راه‌های مقابله‌ با آن بپردازد.

سابقۀ آتش‌سوزی در دنیا، چیزی کم از تاریخ کشف آتش توسط انسان ندارد و بدون آنکه نیازی به ارائه مدارک و اسناد تاریخی باشد، می‌توان حدس زد و باور داشت که انسان از وقتی آتش را شناخت، پیوسته در معرض خطرات ناشی از آن بوده و البته، اسناد و مدارک متعددی نیز موجود است و تأیید می‌کند افزون بر آتش‌سوزی‌های مهیب در ایران، مردمان کشورهای دیگر نیز بارها صدمات سنگین ناشی از حریق‌های عمدی یا اتفاقی را تجربه کرده‌اند و به همین دلیل، از دیرباز یافتن راه‌هایی برای مقابله با آتش سوزی مورد توجه مردم بسیاری از نقاط جهان بوده و شواهد موجود حکایت از آن دارد.

با پیشرفت علم و صنعت و رشد ناگهانی اطلاعات جوامع بشری در زمینه موضوعات مختلف که زمینه‌ساز بسیاری از اختراعات و ابتکارات بود، دستگاه‌های آتش‌نشانی متعددی توس