دانلود کتاب آرزوهات رو تجسم کن!

  • از: امیر احمدی
  • ناشر: انتشارات سنا
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب آرزوهات رو تجسم کن! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب آرزوهات رو تجسم کن! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آرزوهات رو تجسم کن!

کتاب آرزوهات رو تجسم کن! نوشته‌ی امیر احمدی از قصه‌های موفقیت بابا امیر، داستانی مصور و کودکانه است که قصد دارد ذهن کودکان را برای موفقیت برنامه‌ریزی کند.

تجسم کردن اهداف، یکی از بهترین و مؤثرترین روش‌های دستیابی به خواسته است و احساس لیاقت را در ما ایجاد می‌کند. با احساس لیاقت، ما به اهداف خود نزدیک‌تر می‌شویم. کودکان ما در ابتدای زندگی همواره در حال تجسم هستند و به مرور زمان این توانایی را از دست می‌دهند. این داستان، توانایی تجسم را به کودکان‌مان باز می‌گرداند.

در بخشی از کتاب آرزوهات رو تجسم کن می‌خوانیم:

پروانه‌ی زیبا کمی غمگین شده اما خیلی زود به خودش آمد و پیش خودش گفت: من سعی کردم به ملخک کمک کنم، ولی اون خودش نخواست. من نباید غمگین باشم، من شایسته‌ی زندگی شاد و پر از موفقیتم. من شایسته‌ی بهترین زندگی‌ام، من شایسته‌ی بهترین دوستانم. من باید روحیه خوب داشته باشم، چون توی رؤیام خودم رو شاد و پر از انرژی دیدم.

صدایی مهربان از درون، به او گفت: بلند شو و پرواز کن. برو روی گل نیلوفری که در این نزدیکیه بنشین. پروانه‌ی زیبا از صدای درونش الهام گرفت و بدون معطلی از جا بلند شد و پرواز کرد و سمت گل نیلوفر رفت.

 ۱۳ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-8061-63-2 

چاپ ۱۳۹۷: ۳۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۳۰۰ ت - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب آرزوهات رو تجسم کن!

برای دانلود کتاب آرزوهات رو تجسم کن! و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آرزوهات رو تجسم کن!