دانلود کتاب آسیب های روانی خانواده برگرفته از دیدگاه های روانشناسی، مشاوره و اسلام

  • از: مهرانگیز شعاع کاظمی
  • ناشر: انتشارات آوای نور
  • ۵ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب آسیب های روانی خانواده برگرفته از دیدگاه های روانشناسی، مشاوره و اسلام و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب آسیب های روانی خانواده برگرفته از دیدگاه های روانشناسی، مشاوره و اسلام و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آسیب های روانی خانواده برگرفته از دیدگاه های روانشناسی، مشاوره و اسلام

مجموعه حاضر تحت عنوان "آسیب‌های روانی خانواده"شامل عوامل مشکل سازی هستند که خانواده را در فرآیند دچار ناراحتی و بد عملکردی می‌کند ولی لزوماً منجر به جدایی، اضمحلال و .... نمی‌گردد. اما در خانوادها رضایت چندانی موجود نیست. از نگاه بیرونی ممکن است دلایل مشکلات بیشتر جنبه اجتماعی - اقتصادی باشند ولی پیامد و نتایج آنهااز هم پاشیدگی روانی اعضای خانواده می‌باشد که این مورد به صورت دو سویه عمل می‌نماید.. مشکلاتی همچون طلاق روانی، خشونت بر علیه زن و فرزند  با عنوان همسر آزاری و کودک آزاری، بیکاری، ناباروری، فرزند معلول، سرقت، سوگ و ... در نهایت حسادت، سرزنش و دلبستگی افراطی که هر یک آثار و تبعات خاص خود را دارا می‌باشد.

لذا کتاب حاضر با نگاهی تقریباً جامع به مشکلات فوق و با تاکید بر ابعاد روانی تهیه و تدوین گشته تا درمانگران خانواده و دانشجویان در حال کارورزی در رشته‌های علوم رفتاری و علوم اجتماعی با گرایش مطالعات خانواده  در بررسی مسائل و مشکلات خانواده با آلترناتیوهای متفاوت و با دیدی همه جانبه به مشکلات نگریسته و در ارائه راهبرد نیز به راهکارهای قابل دسترس تر و مقبول‌تر و شاید محتمل‌تر جهت ترمیم زخم‌های روانی بپردازند و یا در بعضی موارد صرفاً پذیرش مشکل را تجویز نمایند، واز این طریق نیروی خود کنترلی رادر خانواده‌ها افزایش داده واز این شیوه به بازسازی سلامت و بهبودی خانواده کمک نمایند.

فهرست مطالب

مقدمه مولف
فصل 1: طلاق عاطفی
فصل 2: خشونت در خانواده
فصل 3: کودک آزاری در خانواده
فصل 4: کودکان استثنایی
فصل 5: ناباروری و اثرات آن بر خانواده
فصل 6: بیکاری و آسیب‌های ناشی از آن
فصل 7: سرقت
فصل 8: زنان سرپرست خانوار
فصل 9: سالمندی و آسیب روانی
فصل 10: فناوری اطلاعات و پیامدها
فصل 11: سرطان و تأثیر آن بر خانواده
فصل 13: تعارض نوجوانان با والدین
فصل14: سوءظن و بدبینی در خانواده
فصل 15: حسادت زوجین
فصل 16: دلبستگی و آسیب‌های زناشویی
فصل 17: آسیب شناسی سرزنش در روابط بین زوجین

 ۲۹۶ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-309-041-5 

چاپ ۱۳۹۲: ۱۶۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب آسیب های روانی خانواده برگرفته از دیدگاه های روانشناسی، مشاوره و اسلام

برای دانلود کتاب آسیب های روانی خانواده برگرفته از دیدگاه های روانشناسی، مشاوره و اسلام و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آسیب های روانی خانواده برگرفته از دیدگاه های روانشناسی، مشاوره و اسلام
مهدی داداشی
۱۳۹۶/۴/۱
از دیدگاه من خیلی خوب هس و از شما تشکر میکنم
علی محمدزاده
۱۳۹۵/۲/۲۶
با سلام و احترام به مجموعه خوب کتابراه: از راه اندازی سایت مذکور که موجبات تسهیل کارهای پژوهش شده بی نهایت متشکرم .اما پیشنهاد بنده این است که کتابهای سایت را گسترش دهید ؛ به عنوان مثال در زمینه حقوق بنده کتاب زیادی نیافتم . باز هم ممنون . یا علی
سالار جعفری
۱۳۹۵/۱/۹
خیلی خوب
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)