دانلود کتاب صوتی آماده برای هر کاری: 52 راهکار کاربردی برای افزایش بهره‌وری در زندگی شخصی و کاری

  • از: دیوید آلن
  • راوی: دادبه دادمهر
  • ناشر صوتی: سبکتو
  • ۶ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی آماده برای هر کاری: 52 راهکار کاربردی برای افزایش بهره‌وری در زندگی شخصی و کاری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آماده برای هر کاری: 52 راهکار کاربردی برای افزایش بهره‌وری در زندگی شخصی و کاری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی آماده برای هر کاری: 52 راهکار کاربردی برای افزایش بهره‌وری در زندگی شخصی و کاری

دیوید آلن در کتاب صوتی آماده برای هر کاری: 52 راهکار کاربردی برای افزایش بهره‌وری در زندگی شخصی و کاری (میکرو کتاب)، به شما می‌گوید که چطور با تمرکز روی توانایی‌ها و ایجاد ساختارها، می‌توانید هر چیزی که می‌خواهید را ممکن کنید. این کتاب برای افرادی که می‌خواهند بهترین شکل از خودشان را بسازند، مناسب است.

در شرایط زندگی امروز بهره‌وری و افزایش آن می‌تواند تغییرات محسوس و قابل توجهی در زندگی افراد داشته باشد. میکروکتاب آماده برای هر کاری (Ready for Anything)، برای هر کسی که می‌خواهد بهترین شکل از خودش را بسازد، مناسب است.

حداکثر بهره‌وری یعنی با کمترین تلاش ممکن اتفاق خوبی رخ دهد. از آن جایی که کارها همیشه طبق برنامه پیش نمی‌روند، بهبود بهره‌وری اغلب به معنی انعطاف پذیرتر بودن و توانایی مقابله کارآمد با هر نوع مانعی است که به وجود می‌آید. به عبارت دیگر، برای موثرتر بودن، آماده باشید تا با هر مانعی که سر راه‌تان قرار می‌گیرد مقابله کنید. به این ترتیب می‌توانید بدون توجه به موانع، در راستای اهدف‌تان گام بردارید و برای رسیدن به موفقیت تلاش کنید.

برای اینکه دائما چیزهای بیشتری به دست آورید و بهره‌وری بالایی داشته باشید، باید روی چهار حوزه کلی رفتار سازنده تمرکز کنید:

اتمام کار: قبل از شروع یک کار جدید، کارهای در دست انجام‌تان را به پایان برسانید و ذهن‌تان را آزاد کنید.
تمرکز: برای دستیابی به موفقیت بیشتر، تمام مسائل جانبی را فراموش کنید و روی آنچه واقعا در پروژه‌هایتان اهمیت دارد تمرکز کنید.
ساختار: سیستم‌های موثری را به کار بگیرید که می‌توانند زمینه رشد و توسعه‌ای که به دنبالش هستید را فراهم کنند.
عمل: به جای اینکه انتظار بکشید تا شرایط برای کار مهیا شود، شروع به کار کنید، احمق‌ها همیشه با تاخیر کارشان را شروع می‌کنند.

دیوید آلن (David Allen)، متخصص در زمینه بهره‌وری شخصی و سازمانی و نویسنده‌ای تاثیرگذار است. سی سال تحقیق در زمینه موفقیت و بهره‌وری فردی باعث شده تا او را تبدیل به یکی از 5 مربی برتر در آمریکا کند. آلن علاوه ‌بر مدیریت شرکتش، مشاوره به سازمان‌ها دولتی و شرکت‌های بزرگ و برگزاری سمینارها و رویداهای مختلف در سراسر جهان، مبتکر روش gtd هم هست. در این روش که سیستم مدیریت کار و زندگی است به افراد در هر سطحی کمک می‌کند تا نظم را به روزهایشان برگردانند و عملکرد و نوآوری شخصی‌شان را افزایش دهند و در نتیجه احتمال موفقیت خود را بالا ببرند. ویژگی مشترک کتاب‌های آلن علاوه‌ بر پرفروشی، کاربردی و تاثیرگذار بودن‌شان است.

این کتاب صوتی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با شنیدن آن‌ها‌‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

جملات برگزیده میکرو کتاب آماده برای هر کاری:

- کارهای کوچک که مرتبا انجام می‌شوند، می‌توانند تأثیر مهمی داشته باشند.
- شما یک پروژه را انجام نمی‌دهید بلکه گام‌های عملی را برمی‌دارید.
- بهترین راه برای دانستن موضوعی این است که آن را انجام دهید.
- برای موثرتر بودن، استرس را از خود دور کنید و آرام باشید.
- اگر احساس شکست کردید، کنترل کار را در دست بگیرید.
- پیروزی‌های بزرگ از شکست‌های زیاد حاصل می‌شوند.
- با کمی استراحت به کار خود سرعت ببخشید.
- افق زمانی طولانی مدتی داشته باشید.

در بخشی از میکرو کتاب صوتی آماده برای هر کاری می‌شنویم:

استراحت کنید. هرگز زمان و انرژی کافی برای انجام همه کارهایی که تصور می‌کنید وجود ندارد. گاهی، مفیدترین کار این است که هیچ کاری انجام ندهید. بعد، وقتی دوباره وارد عمل می‌شوید، می‌توانید از استراتژی‌هایی که بهتر هستند استفاده کنید یا می‌توانید با روش هوشمندانه‌تری شروع به کار کنید.

اگر شما بیش از حد درگیر عملکردهای روزانه در هر موردی شده‌اید، می‌توانید طرح دیدگاه بزرگتر را رها کنید. وقتی این اتفاق می‌افتد، شما می‌توانید به جای تلاش برای افزایش فعالیت‌های جسمانی ناخواسته خود، با کاهش سرعت و کمی استراحت، مفیدتر شوید. افرادی که در کارشان عجله دارند گاهی به قدری کوته نظر می‌شوند که انرژی خود را صرف فعالیت‌های حاشیه‌ای می‌کنند به جای اینکه به اصل موضوع بپردازند.

بنابراین، به خودتان استراحت دهید. برای صرف شام با همسر یا کسی که در زندگیتان اهمیت دارد بیرون بروید. تیم‌تان را از محل کار بیرون بفرستید و به آن‌ها اجازه دهید با هم گشت بزنند. کلاچ را بگیرید تا بتوانید یک دنده بالاتر بروید. شما متوجه خواهید شد که بعد از استراحتی کوتاه، سطح توانایی ذهنی و انرژی فیزیکی به حالت اولیه برمی‌گردد و شما قادر به پیشرفت واقعی در پروژه‌های خود خواهید بود. با کمی استراحت، شما در موقعیت بهتری قرار خواهید گرفت تا بهتر بازی کنید نه اینکه مجبور به ارائه بازی سریعی از خود باشید.

فهرست مطالب

۳ دقیقه
میکروکتاب چیست؟
۱ دقیقه
درباره کتاب
۲ دقیقه
درباره نویسنده
۲ دقیقه
مقدمه
۱۳ دقیقه
فصل اول: اتمام کار
۱۵ دقیقه
فصل دوم: تمرکز
۱۳ دقیقه
فصل سوم: ساختار
۱۷ دقیقه
فصل چهارم: عمل
 ۱ ساعت و ۶ دقیقه، ۶۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی آماده برای هر کاری: 52 راهکار کاربردی برای افزایش بهره‌وری در زندگی شخصی و کاری

برای دانلود کتاب صوتی آماده برای هر کاری: 52 راهکار کاربردی برای افزایش بهره‌وری در زندگی شخصی و کاری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  آماده برای هر کاری: 52 راهکار کاربردی برای افزایش بهره‌وری در زندگی شخصی و کاری
nasle javan
۱۳۹۸/۱/۱۱
کتاب مفیدی است. ولی خیلی تند و سریع و خلاصه شده میباشد و بدرد همه افراد نمی خورد.
Saeedeh Asadi
۱۳۹۷/۱۲/۱۶
کتاب خوبی بود ولی بیش از حد خلاصه شده بود من سه بار گوش دادم. به نظر من اینجور کتابها خلاصه نشن بهتره. به خصوص کتابهای صوتی که همه وقت گوش کردنش رو دارن انقدر که وقت همه تو ترافیک تلف میشه. من از موقعی که کتابهای صوتی گوش میدم عاشق ترافیک شدم. دوست دارم چراغ قرمزها طولانی تر باشند
Saeedeh Asadi
۱۳۹۷/۱۲/۱۶
بیش از حد خلاصه شده و حالت تیتر وار داره من کتاب رو سه بار گوش کروم تا برام جا بیفته. به نظرم برای همچین کتابهایی خلاصه نشه بهتره در ضمن کتاب صوتی رو همه میرسن گوش کنن احتیاج به خلاصه کردن نیست. که بیشتر...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶)