دانلود کتاب آموزش جامع نرم افزار Flip Pdf Professional


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب آموزش جامع نرم افزار Flip Pdf Professional و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آموزش جامع نرم افزار Flip Pdf Professional

کتاب آموزش جامع نرم افزار Flip Pdf Professional اثر خدیجه مشایخی تلاش دارد مطالب کاربردی این نرم افزار را پوشش دهد و به عنوان منبع آموزشی مورد استفاده مدرسان، همکاران فرهنگی، دانش آموزان و دیگر علاقه‌مندان به تولید محتوای الکترونیکی قرار گیرد.

محتوای الکترونیکی به مجموعه‌ای از تصاویر، متون، فیلم‌ها و صداها اطلاق می‌شود که هدف آن آموزش یک یا چند بخش از محتوای درسی است. بخشی از محتوای الکترونیکی E-learning یا همان آموزش الکترونیکی می‌باشد که امروزه یکی موضوعات مهم در دنیای اینترنت و مجازی است که به مجموعه‌ای از عکس‌ها، متن‌ها و پویانمایی‌های صوتی و تصویری گفته می‌شود که به کمک برنامه‌های مختلف ساخت و تولید محتوا به وجود آمده‌اند تا یک مبحث درسی را آموزش دهند محتوای آموزشی الکترونیکی میزان یادگیری فراگیر را بالا می‌برد و تجربه مفید و لذت بخشی را برای او فراهم می‌کند؛ به عبارت دیگر مقصود ما از محتوای الکترونیکی یک درس الکترونیکی است.

تولید محتوای الکترونیکی شامل مراحل مختلفی می‌شود: 1- مرحله طراحی است که شامل آماده سازی محتوا جهت تبدیل به الکترونیکی 2- تولید اجزای مورداستفاده در تولید محتوای الکترونیکی 3- جمع بندی یعنی ساخت محصولی شامل: متن، عکس، انیمیشن، فیلم، صوت + تعامل که به ارائه محتوا بپردازد. 4- انتشار یا ارائه محتوای الکترونیکی از طریق CD یا Web می‌باشد.

نرم‌افزار Professional PDF Flip یک نرم افزار حرفه‌ای و قابل حمل با امکانات کامل برای ویرایش فایل‌های PDF و تبدیل آن‌ها به کتاب الکترونیک قابل ورق زدن بر پایه Adobe Flash است. با این نرم افزار می‌توان چندین فایل PDF را ترکیب کرد و یک کتاب الکترونیک قابل ورق زدن ایجاد کرد. این نرم افزار دارای ویژگی‌هایی مانند قرار دادن لینک، قرار دادن آلبوم عکس، ویدئو، فایل صوتی، فلش، ویدئوهای یوتیوپ و ... برای کاربران است.

استفاده از نرم‌افزار Professional PDF Flip این امکان را فراهم می‌آورد که متن کتاب را با صدا، فیلم، برنامه‌های کاربردی و ... همراه کنید مهم‌ترین خصیصه این نرم‌افزار واسط کاربری ساده آن است.

فهرست مطالب

محتوای الکترونیکی چیست؟
مراحل تولید محتوای الکترونیکی
نرم افزار Flip PDF Professional
ویژگی ‌های کلیدی نرم افزار
ساخت کتاب ورق زن - مرحله اول: وارد کردن فایل (Import PDF)
مشخص کردن مسیر فایل pdf
معرفی محیط نرم افزار
معرفی نوارها و منوها
معرفی دکمه‌ها
نگاهی گذرا به عملکرد گزینه‌های پنل تنظیمات
ساخت کتاب ورق زن - مرحله دوم: Template یا الگوها در نرم‌افزار
معرفی تنظیمات کاربردی کتاب ورق زن
ساخت کتاب ورق زن - مرحله سوم: افزودن محتوا به صفحات
معرفی چند ابزار کاربردی در قسمت اضافه کردن محتوا به صورت عملی
معرفی اعمالی که می‌توان به دکمه انتصاب داد
ساخت کتاب ورق زن - مرحله چهارم: خروجی گرفتن از نرم افزار (Publish)

 ۸۱ صفحه، ۹ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-313-482-9 

چاپ ۱۳۹۵: ۲۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب آموزش جامع نرم افزار Flip Pdf Professional

برای دانلود کتاب آموزش جامع نرم افزار Flip Pdf Professional و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آموزش جامع نرم افزار Flip Pdf Professional