دانلود کتاب آموزش مفاهیم دینی به خردسالان برای مربیان مهدهای کودک

  • از: مقصود نعیمی ذاکر
  • ناشر: نشر لک لک
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب آموزش مفاهیم دینی به خردسالان برای مربیان مهدهای کودک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب آموزش مفاهیم دینی به خردسالان برای مربیان مهدهای کودک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آموزش مفاهیم دینی به خردسالان برای مربیان مهدهای کودک

کتاب آموزش مفاهیم دینی به خردسالان برای مربیان مهدهای کودک به قلم مقصود نعیمی ذاکر به ارائه‌ی مبانی، روش‌ها و محتوای مورد نیاز برای آموزش مفاهیم و آموزه‌های دینی و اعتقادی به کودکان می‌پردازد.

بی‌شک دوران کودکی و طفولیت از حساس‌ترین دوران زندگی انسان است که پایه‌های شخصیت و اعتقادات وی در این دوران شکل گرفته و مستحکم می‌شود. ذهن خلوت و ضمیر پاک کودک، بستری آماده است برای استقرار و تمکن هر مطب و اعتقادی و صد البته مطالب و اعتقادات و ارزش‌های اصیل انسانی به دلیل انبعاث از مبدأ خلقت و هماهنگی و تناسب با روح و فطرت الهی انسان، به محض واقع شدن در جاری تعلیم و تربیت در اعماق ذهن و دل کودک خواهد نشست و هرگز چنین ذهن و ضمیری را رها نخواهد کرد.

موضوع آموزش، به خودی خود، جایگاهی بس رفیع دارد و هنگامی که با مسئولیت خطیر و حساس آموزش مفاهیم دینی همراه می‌گردد، ارزش و اهمیت آن دوچندان خواهد بود. از آن‌جا که فرآیند یاددهی و یادگیری مؤثر، مستلزم برخورداری از دانش، مهارت و ابزار مناسب آموزشی و کمک آموزشی است، مجموعه کتاب‌های آموزش مفاهیم دینی به خردسالان جهت یاددهی و آموزاندن مفاهیم دین به نوآموزان 3 تا 4 ساله و 4 تا 5 ساله، تهیه و تدوین شده است. طراحی این مجموعه، به نحوی صورت پذیرفته است که علاوه بر بار دانش و مهارت‌های لازم، دربرگیرنده‌ی فعالیت‌های آموزشی و پرورشی و تربیتی کافی باشد.

 ۱۲۴ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-8980-91-2 

چاپ ۱۳۹۰: ۱۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۵۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب آموزش مفاهیم دینی به خردسالان برای مربیان مهدهای کودک

برای دانلود کتاب آموزش مفاهیم دینی به خردسالان برای مربیان مهدهای کودک و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب آموزش مفاهیم دینی به خردسالان برای مربیان مهدهای کودک