دانلود کتاب آموزش نرم افزار EndNote X7

  • از: الیاس خضری
  • ۴۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب آموزش نرم افزار EndNote X7 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب آموزش نرم افزار EndNote X7 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آموزش نرم افزار EndNote X7

در این کتاب شما با نرم افزار EndNote X7 اشنا خواهید شد که نرم افزاری برای ریفرنس نویسی مقالات می باشد و همه دانشجویان باید بر آن مسلط باشند گروه حرفه ای ها، آموزشی کاملا تصویری و مرحله به مرحله را برای شما دوستان آماده کرده است تا شما دانشجویان و کلیه افرادی که به نحوی به این کتاب احتیاج دارند از آن بهره کافی ببرند درضمن علاوه بر نحوه کار با این نرم افزار ما روش نصب آن را نیز توصیحی مختصر داده ایم .

شما دوستان به راحتی بدون صرف وقت در کلاسهای که بازده چندانی ندارند از این کتاب به راحتی می توانید آن را یاد بگیرید و دانسته های خودتان را بسط و گسترش دهید.

 ۳۱ صفحه، ۷۱۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۲، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب آموزش نرم افزار EndNote X7

برای دانلود کتاب آموزش نرم افزار EndNote X7 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آموزش نرم افزار EndNote X7
BEHDAD BEHDAD
۱۳۹۶/۵/۸
خیلی خیلی عالی و مفید و البته به موقع بود لطفا از نرم افزار end note باز هم کتاب به زبان ساده بگذارید. متشکرم.
ناصح قادری
۱۳۹۶/۴/۲۷
سلام خیلی خوب بود ممنون از خدمتتان. اما می شود دامنه آموزش End note بیشتر و عمیقتر باشد. بهرحال برای من که خیلی خوب بود.
ali beyk
۱۳۹۶/۲/۲
بنظر شما کل کتاب در هفت صفحه قابل نوشتن نبود.؟ چیز تازه ای نداشت
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۲)