دانلود کتاب آموزش کامل جملات شرطی در زبان انگلیسی

  • از: مهدی محرمی
  • ۷ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب آموزش کامل جملات شرطی در زبان انگلیسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیک

برای دانلود قانونی کتاب آموزش کامل جملات شرطی در زبان انگلیسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آموزش کامل جملات شرطی در زبان انگلیسی

در کتاب آموزش کامل جملات شرطی در زبان انگلیسی اثر مهدی محرمی، تمام جملات شرطی در زبان انگلیسی به هر نوعی با تمام نکات آورده شده است و سعی شده تا در آن از زبان ساده و شیوا استفاده شود.

برای درک بهتر هر نکته پس از آن یک مثال آورده شده است تا مشکلی در فهم آن نباشد. همچنین علاوه بر انواع جملات شرطی از ساختارهایی که عملکرد شرط دارند نیر توضیح داده شده است.

جملات شرطی‌ نوع اول
از جملات شرطی‌ نوع اول برای‌ بیان یک شرط (یا موقعیت) ممکن و یک نتیجه محتمل در آینده استفاده می‌شود.

The first conditional (also called conditional type 1) is a structure used for talking about possibilities in the present or in the future. Type 1: if + present + future.

جملات شرطی‌ نوع دوم
از جملات شرطی‌ نوع دوم برای‌ بیان یک شرط یا موقعیت غیر واقعی‌ یا غیر ممکن و نتیجه محتمل آن در زمان حال یا آینده بکار می‌رود. در واقع در این نوع جملات حال یا آینده‌ای‌ متفاوت را تصور می‌کنیم.

The second conditional (also called conditional type 2) is a structure used for talking about unreal situations in the present or in the future. Type 2: if + past + conditional

جملات شرطی‌ نوع سوم
از این نوع جملات شرطی‌ برای‌ تصور گذشته‌ای‌ غیر ممکن استفاده می‌شود. در واقع در این نوع جملات، گوینده آرزوی‌ یک گذشته متفاوت را دارد. (ولی‌ به هر حال گذشته‌ها گذشته!)

The third conditional (also called conditional type 3) is a structure used for talking about unreal situations in the past. In other words, it is used to talk about things which DID NOT HAPPEN in the past. Type 3: if + past perfect + perfect conditional
Full form: If I had studied harder, I probably would have passed the exam.
Contracted form: If I'd studied harder, I probably would've passed the exam.

 ۲۰ صفحه، ۳۹۹ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۲، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰ ت - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای دانلود کتاب آموزش کامل جملات شرطی در زبان انگلیسی

برای دانلود کتاب آموزش کامل جملات شرطی در زبان انگلیسی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آموزش کامل جملات شرطی در زبان انگلیسی
زینب مرادی
۱۳۹۳/۱۰/۱۱
من این کتاب رو خریدم ولی اجرا نمیشه
کتابراه:
موارد زیر ممکن است سبب خطا شده باشند:

1. فایل به صورت ناقص دانلود شده باشد.
راه حل: از حساب کاربری خود در نرم افزار خارج شده و دوباره وارد شوید تا کتاب و بیشتر...
سید محمد آزاد
۱۳۹۷/۷/۲۹
می تونیت از این کاملتر باشه
علی علی عسگری
۱۳۹۶/۱۲/۶
خوب
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶)