دانلود کتاب آموزش گام به گام بازار یابی بوسیله پست الکترونیکی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب آموزش گام به گام بازار یابی بوسیله پست الکترونیکی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آموزش گام به گام بازار یابی بوسیله پست الکترونیکی

ایمیل را می توان یکی از مهمترین ابزارهای ارتباطی در عصر کنونی دانست. با پر رنگ شدن اهمیت این ابزار انتقال اطلاعات کم کم شرکت ها و افراد برای تبلیغات و بازاریابی محصولات و توانایی های خود به استفاده از ایمیل توجه ویژه ای را مبذول داشته اند.

کتاب "آموزش گام به گام بازار یابی بوسیله پست الکترونیکی" شما را برای آشنایی بهتر با عوامل بالقوه در بازاریابی الکترونیکی از طریق ایمیل آماده می‌کند. ما بیشتر از ده سال است که نیروهای ذهنی‌مان را برای طراحی سری کتاب‌های سایبکس به کار گرفته‌ایم و از فعالیت‌های خود راضی هستیم. ما در بسیاری از بخش‌ها از توضیح اضافی خودداری کردیم و با طرح سؤال، جذابیت خاصی به متن‌ها داده‌ایم و خواننده را برای پاسخگویی به سؤالات تشویق کردیم.
در پایان هر فصل سؤالاتی را طرح نموده و برای هر یک از آن‌ها امتیاز در نظر گرفتیم و هدف ما از این کار فقط معطوف ساختن ذهن خواننده به جزئیات و مشارکت او در پاسخگویی به سؤالات بوده است. بزرگترین هدف ما، جلب اعتماد شما به مطالب گردآوری شده بود و تصمیم گرفتیم با معرفی منابع و مراکز معتبر جهانی، اطمینان خاصی به گفته‌های‌مان ببخشیم. در طول این کتاب ما از تکنولوژی بعنوان سطوح مختلف تجاری یاد کردیم و هدف از معرفی این واژه، توضیح بایدها و نبایدها در تجارت بود.

در این کتاب جنبه‌های مختلف ایمیل در نظر گرفته شده است. از یک سو به آن بعنوان یک ابزار ارتباطی نگاه کردیم و از طرف دیگر بعنوان بخشی از تکنولوژی جهانی. هر دو مفهوم در بازاریابی الکترونیکی بطور کامل تعریف شده‌اند و جای هیچ شک و شبهه‌ای باقی نمانده است.

فهرست مطالب

فصل 1: شناخت بازاریابی امروزی از طریق ایمیل
فصل 2: پنج عنصر بحرانی و انتقادی برای ایجاد ایمیل
فصل 3: آمادگی برای تلاش در مسیر ایجاد و ساخت پیام‌‌های الکترونیکی
فصل 4: زمانی که شما پیام‌هایتان را ارسال می‌کنید چه اتفاقی رخ می‌دهد؟
فصل 5: هشت محرک کلیدی برای طراحی استراتژی‌ها در بازاریابی
فصل 6: تهیۀ استراتژی‌های بازاریابی الکترونیکی
فصل 7: ماه دوم: تضمین موفقیت‌ها در شروع بازاریابی
فصل 8: ماه سوم: افزودن ابزار هشدار دهنده به برنامه‌ها
فصل 9: آمادگی برای تجارت

 ۲۷۶ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-6235-17-2 

چاپ ۱۳۹۴: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب آموزش گام به گام بازار یابی بوسیله پست الکترونیکی

برای دانلود کتاب آموزش گام به گام بازار یابی بوسیله پست الکترونیکی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آموزش گام به گام بازار یابی بوسیله پست الکترونیکی
احمد حسین پور
۱۳۹۸/۱/۲۲
عالی
ali tala
۱۳۹۷/۷/۱۱
خوب بود
ali tala
۱۳۹۷/۷/۱۱
مفید بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)