دانلود کتاب آنقدر نیامدی که مغزم را خوردم

  • از: مهسا حقیقت
  • ناشر: انتشارات پرسمان
  • ۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب آنقدر نیامدی که مغزم را خوردم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب آنقدر نیامدی که مغزم را خوردم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آنقدر نیامدی که مغزم را خوردم

مهسا حقیقت در کتاب آنقدر نیامدی که مغزم را خوردم، با نگاهی ساختارشکن، هنجار کلمات را به سخره می‌گیرد، به جنگ جملات می‌رود و مفهوم عبارات را چنان درهم می‌ریزد که حاصل آن می‌شود یک جور پیچیده‌نویسی!

بی‌گمان سفر با جادوی کلمات و بازی با واژگان در این کتاب نیاز به تمرکزی ناب دارد، چه برای نویسنده و چه مخاطب که جان و دل می‌سپارد به کلام راز ورزانه از زبان راوی که به هر طریق می‌خواهد بگوید که حالش خوب نیست!

در این کتاب، واژه در قالب شعر و شعر در قالب دلنوشته تا اعماق جان مخاطب رخنه می‌کند و چه بسا گاه او را آزار می‌دهد، اما آزاری نه از جنس درد، که از جنس فریاد ... فریاد برای رهایی انسان معاصر که در عین تکثر، تنهایی  را در تار و پود اندیشه‌های خود به نظاره نشسته است و مصداق این بیت که:    

من گنگ خوابدیده و عالم تمام کر    من عاجزم ز گفتن و خلق از شنیدنش

 ۱۳۹ صفحه، ۹۰۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-187-115-3 

چاپ ۱۳۹۳، قیمت الکترونیکی: ۵۵۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب آنقدر نیامدی که مغزم را خوردم

برای دانلود کتاب آنقدر نیامدی که مغزم را خوردم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آنقدر نیامدی که مغزم را خوردم
امیر حسین دولت پناه
۱۳۹۶/۷/۱
این کتاب در عرصه ادبیات طرحی نو درانداخته است. زبان این کتاب مُلک مشاع نیست. این کتاب، پنجولی است که بصورت ادبیات تکراری و تهی و مبتذل کشیده است. این کتاب نه تنها در ایران، بلکه در جهان حرفی برای گفتن دارد.
Mohammadreza Sharifi
۱۳۹۶/۶/۱۸
فوق العادست این کتاب
امیر حسین دولت پناه
۱۳۹۶/۷/۱
نویسنده این کتاب، خوابگردی کرده و با مهارتی استثنائی، کلمات را زیر پایش لِه کرده است.
foruq salahshor
۱۳۹۶/۶/۱۷
عالی ترین
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)