دانلود کتاب آنچه که یک دانش آموز باید بداند


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب آنچه که یک دانش آموز باید بداند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آنچه که یک دانش آموز باید بداند

درکتاب  آنچه که یک دانش آموز باید بداند، رضا سلیمی‌، که خود دبیر شیمی است، پاسخی برای سؤال‌های دانش آموزان ارایه می‌دهد. سؤال‌هایی که بارها و بارها از سوی دانش آموزان پرسیده شده که چرا ما زیاد درس می‌خوانیم ولی متوجه نمی‌شویم و یاد نمی‌گیریم؟ و یا اینکه یاد می‌گیریم ولی سر جلسه امتحان همه را فراموش می‌کنیم؟

در این کتاب تلاش شده‌است مطالب مفید برای یادگیری دانش آموزان، در جهت بهبود وضعیت تحصیلی خود، به راحتی در اختیارشان قرار گیرد. دانش آموزان عزیز خود می‌دانند که معلمین آنها همیشه به فکر آن‌ها هستند و برای پیدا کردن روش مؤثرتر و نیز آموزش بهتر، از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنند. همچنین دانش‌آموزان یاد خواهند گرفت چگونه درک مطلب خود را افزایش دهند.

معلمی شغلی نیست که به گروه یا قشر خاصی محدود شود بلکه همه اقشار امت اسلامی باید معلم و در عین حال متعلم باشند تا یک جامعۀ پویا و علم محور داشته باشیم. تأکیدات زیاد دین مبین اسلام بر اهمیت علم و دانش موجب گشته است که هر فرد مسلمان خود را نیازمند آن بداند چرا که حکمت گمشده مؤمن است و فقط در سینۀ مؤمن آرامش می‌گیرد. البته آموزش و پرورش به دلیل دارا بودن درصد بالایی از مردم جامعه به عنوان معلم و دانش آموز، نقش برجسته و سهم عظیمی در این میان دارد و هرگونه تحوّلی دراین سازمان موجب تحول در جامعه خواهد شد.

فهرست مطالب

مقدمه
دعای مطالعه
انگیزه و روش های ایجاد آن
مکان مطالعه
زمان مطالعه
برنامه ریزی تحصیلی
لزوم تمرکز حواس در مطالعه
راه های تقویت تمرکز
پیش مطالعه
حضور موثر در کلاس
روش های مطالعه
خلاصه ی مهارت های یادگیری
روش تند خوانی
امتحان
منابع و مآخذ

 ۱۳۹ صفحه، ۲۲۵ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-8599-69-6 

چاپ ۱۳۸۵: ۱۷۰۰ ت قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب آنچه که یک دانش آموز باید بداند

برای دانلود کتاب آنچه که یک دانش آموز باید بداند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آنچه که یک دانش آموز باید بداند
behnam shahbazian
۱۳۹۶/۱۰/۳۰
ممنون
رضا سلیمی
۱۳۹۶/۱۱/۴
بنده هم از نظر لطف شما ممنونم آقا بهنام
Atif Ehsas
۱۳۹۶/۱۰/۲۳
خوبه
رضا سلیمی
۱۳۹۶/۱۰/۲۴
ممنون
سارا .د
۱۳۹۶/۱۰/۳۰
عالی بود خیلی کمکم کرد ممنونم🌷
سعید یعقوبی
۱۳۹۷/۱۱/۲۰
یکم درباره این کتاب توضیح بدید
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۱۳)