دانلود کتاب آگورای ایرانی: هزار گونه سخن


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب آگورای ایرانی: هزار گونه سخن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آگورای ایرانی: هزار گونه سخن

ناهید کاشانیان در کتاب آگورای ایرانی: هزار گونه سخن، به زندگی اجتماعی انسان‌ها در جامعه امروزی می‌پردازد و تلاش انسان‌ها برای تطبیق با فضای در حال رشد و گسترش را در قالب داستانی اجتماعی و احساسی توصیف می‌کند.

در بخشی از کتاب آگورای ایرانی: هزار گونه سخن می‌خوانید:

بنده خدا داشت می‌رفت حمام که مثل همیشه برای چندمین بار در روز دوش بگیرد و آب جوش و داغ داغ را روی سرش باز کند تا گرم شود... سردش بود... زمزمه‌اش برف بود... دندان‌هایش می‌لرزید... و همه‌اش دندان‌ کروچه می‌کرد... صدایش زدم... برگشت... بر من نگریست... گریست... از چشمانش برف می‌آمد... من هم گریستم... و فرار کرد... رفتم به دنبالش... رفته بود به حمام... لخت لخت بود... اما من مهلتش ندادم... و همان‌ طور کشان‌کشان... کشاندمش به آگورا... گفتم که حرف بزند... حرف زد... بعد گفتم که حرف‌هایش را بنویسد... نمی‌توانست حرف‌هایش را بنویسد... آخر نوشتن حرف‌ها که آسان نیست... اگر می‌شد... که همه‌ی مردمان حرف‌های‌شان را می‌نوشتند و چه خوب می‌شد... تازه مدت‌ها بود که اصلا حرفی نزده بود... خلاصه که کارمان مشکل بود... اما نوشت... گفتم که چاپش کند... لرزید.

 ۴۷۴ صفحه، ۴۸۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-236-560-9 

چاپ ۱۳۹۲: ۱۹۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۹۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب آگورای ایرانی: هزار گونه سخن

برای دانلود کتاب آگورای ایرانی: هزار گونه سخن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب آگورای ایرانی: هزار گونه سخن