دانلود کتاب آیا دوست دارید ثروتمند باشید؟

  • از: عماد برهانی
  • ۲۵ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب آیا دوست دارید ثروتمند باشید؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیک

برای دانلود قانونی کتاب آیا دوست دارید ثروتمند باشید؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آیا دوست دارید ثروتمند باشید؟

در رویارویی با همه کسانی که باوجود داشتن استعدادهای نهفته و بیکران بازهم دست روی دست گذاشتند و بی حرکت، چون سنگی در کنار رودی خروشان نشسته اند به این نتیجه رسیدم که همه آنها درمقابل خود سدی عظیم از بهانه و نا امیدی بنا کردند و ذهنشان را از تفکراتی مانند من پول ندارم، آموزش خوبی ندیدم، وقته کمی دارم، بدشانس هستم و..... فرا گرفته است.

در هر یک از فصول این کتاب افق تازه ای در زمینه پولدارشدن را برایتان به نمایش گذاشته ام که فقط به تلاش و کوشش شما بستگی دارد تا شما را به آرزوهاتون برسونه.

پس به سوی هدفتان بتازید و مطمئن باشید که هرچی دراین دنیا وجود دارد مال شماست و شک نکنید هر چیز در این دنیا وجود دارد دست به دست هم می دهد تا شما رو به خواسته تان برساند، البته اگر شما خواسته ای داشته باشید و مطمئن باشید و شک نکنیدکه به خواسته تان خواهید رسید.

در کتاب پیشرو مجموعه اطلاعاتی برای کسب درآمد و ثروتمند شدن برای شما جمع آوری شده که می تواند، برای کسانی که در زندگیشان دچار بلاتکلیفی شدند یا راه خود را گم کردند مفید واقع شود. اطلاعات مربوطه در این کتاب از مجموع کتابهای ارزشمندی جمع آوری شده که می تواند راه را بر هر کسی بگشاید.

فهرست مطالب

مقدمه
فصل اول: استفاده مطلوب از امکانات
فصل دوم: راز ثروتمند شدن
فصل سوم: یک شغل پولساز
فصل چهارم: مسیر موفقیت تان رابیابید
فصل پنجم: کارهای کوچک با سودآوری زیاد
فصل ششم: ما می توانیم خوشبخت بشیم
فصل هفتم: اینترنت اقیانوس ثروت
فصل هشتم: چنددستورالعمل برای ثروتمندشدن
فصل نهم: سودآورترین شغل دنیابدون نیازبه سرمایه
فصل دهم: درآمدزایی درمنزل
فصل یازدهم: محصولاتمان راچگونه به فروش برسانیم؟
منابع

 ۵۴ صفحه، ۱۳۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۲، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای دانلود کتاب آیا دوست دارید ثروتمند باشید؟

برای دانلود کتاب آیا دوست دارید ثروتمند باشید؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آیا دوست دارید ثروتمند باشید؟
میلاد احمدی
۱۳۹۷/۸/۱۷
محشره
سیما ملکی
۱۳۹۶/۱۱/۱۷
مفید بود
جاسم دیناروند
۱۳۹۶/۳/۱
سلام در زمینه هوش و سواد مالی کتاب قرار بدین
کامپیوتر شبانکار
۱۳۹۶/۱۰/۲۷
سلام. کتابهای رابرت کیوساکی میتونه در زمینه افزایش هوش و سواد مالی کمکتون کنه، به خصوص کتاب جوان و ثروتمند بازنشسته شوید...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۴)