دانلود کتاب آیدا و کرم‌های دندان


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب آیدا و کرم‌های دندان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آیدا و کرم‌های دندان

کتاب آیدا و کرم‌های دندان نوشته‌ی علی محمدپور، داستانی خیال‌انگیز، پندآموز با بیانی ساده و دلنشین است که به صورت مصور با تصاویری رنگی و جالب برای کودکان گروه سنی الف و ب ارائه شده است.

آیدا دختر کوچولوی شیرینی است که مسواک زدن را دوست ندارد و بعد از خوردن غذا، زود برای بازی کردن می‌رود و به مادرش می‌گوید من مسواک را دوست ندارم. اما همین کار او باعث می‌شود دندان‌های آیدا خراب شود.

در بخشی از کتاب آیدا و کرم‌های دندان می‌خوانیم:

دو تا کرم دندان وقتی فهمیدند که آیدا هیچ وقت مسواک نمی‌زند از خوشحالی به طرف دندان‌های او رفتند تا داخل دندان‌های او برای خودشان خانه بسازند. آن‌ها شروع به سوراخ کردن دندا‌ن‌های آیدا کردند. آن‌ها از اینکه دندان‌های یک دختر کوچولو را برای خانه ساختن پیدا کرده بودند خیلی خوشحال بودند. آیدا هر چی می‌خورد در سوراخ‌هایی که کرم‌ها درست کرده بودند گیر می‌کرد.

کرم‌ها هر روز مشغول کار بودند تا سوراخ‌های بیشتری برای دوستان دیگرشان بسازند. سوراخ کردن دندان‌ها خیلی دردناک بود. وقتی آیدا می‌خوابید کرم‌ها باز هم کار می‌کردند. کم کم آیدا از درد دندان نمی‌توانست بخوابد. آیدا شروع به گریه کرد و با ناراحتی داد می‌زد: «دندانم درد می‌کند.»

 ۱۳ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-7288-10-8 

چاپ ۱۳۹۳، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب آیدا و کرم‌های دندان

برای دانلود کتاب آیدا و کرم‌های دندان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آیدا و کرم‌های دندان