دانلود کتاب اتوبوس مرا می‌خورد!

  • از: محمد عباسی
  • ناشر: انتشارات سخنوران
  • ۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب اتوبوس مرا می‌خورد! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب اتوبوس مرا می‌خورد! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب اتوبوس مرا می‌خورد!

شما در کتاب اتوبوس مرا می‌خورد! اثر محمد عباسی، با قهرمانی طرف هستید که نویسنده، توانایی کنترل او را ندارد! و این نوعی خرق عادت در ادبیات است؛ مفاهیم در این اثر جور دیگر به کار برده می‌شوند و به ندرت از معنای عادی و روزمره کلمات استفاده گردیده است.

اتوبوس مرا می خورد! کتابی است که بازی با کلمات در آن به اوج خود می‌رسد؛ در این بازی محمد عباسی با مهارت تمام اهداف خود را در قالبی فلسفی رصد کرده و با دقت بر آن تاخته است! درک بعضی از جملات در این اثر به حدی سخت و گیج کننده است که خواننده را از ادامه خواندن باز می‌دارد؛ و این ویژگی بدیع و منحصر به فردیست که توسط نویسنده‌ای کاملاً غم‌نویس در قالب شطح - داستان در این کتاب کوچک اندام عرضه شده است.

در بخشی از اتوبوس مرا می‌خورد! می‌خوانیم:
کارم از ترس گذشته بود؛ ولی باز هم می‌ترسیدم؛ از رقص رنگ خونش هراس داشتم؛ زخمش عمیق بود؛ به اندازه‌ی آسمان‌ها قدش بود! باید دستم را زیر سری می‌گذاشتم که بجای حلقش خونش از من کمک می‌خواست؛ بجای فریادش، آه مهربانش ازمن یاری می‌طلبید؛ برای اولین بار به خاطر خدا از بازوی تهی از زورم کمک خواستم، یک ذره مانده بود به کمکم بیایید که فریاد وحشتناک خواهرم تمام برنامه‌هایم را به هم ریخت؛ سرم داد کشید و جیغ زد؛ برو کنار! به او دست مزن! هاج واج به خواهرم خیره شدم، گفتم آخر چرا؟ او دارد می‌میرد، او به من پناه آورده است، بگذارم بمیرد؟ صدای خواهرم بلندتر از پیش شد؛ این بار بی‌رحمانه‌تر، به درک که می‌میرد! باز هم گفتم: آخر چرا؟ مگر تو او را می‌شناسی؟ آره که می‌شناسم، بدبخت نادان، فیلسوف عوضی، این یک آدم معلق است، زنده و مرده‌اش به حالش فرقی ندارد، به حال هیچ کسی فرقی ندارد.

فهرست مطالب

اتوبوس مرا می خورد!
جنگجوی لکلانته
سخنرانی در آب
خواب عجیب
خاصیت آب
به سوی وطن

 ۸۱ صفحه، ۳۵۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-383-326-5 

چاپ ۱۳۹۵: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب اتوبوس مرا می‌خورد!

برای دانلود کتاب اتوبوس مرا می‌خورد! و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  اتوبوس مرا می‌خورد!
کاربر گاد
۱۳۹۶/۶/۳
این اثر ارزشمند رو بنده از کتابخانه شهرستان تهیه کردم. واژهایش سنگین و معنادار فلسفه در آن ریاست میکند. حتما برایت زاییده افکاری همراه خواهد داشت. افکارت را حامله میکند!!!این نویسنده فقط اسم ندارد ولی اثر پر معنایی دارد. بخوانیدبازمزمه های درونت نجوا کن حتما درونت را به صدا در خواهد آوردبیاید ج
محمد عباسی
۱۳۹۶/۶/۱
قابل توجه هموطنان، همشهریان وادب دوستان وادب پرورانی که همیشه پاک فکر می کنند ودرست می اندیشند!اثرجدید جناب آقای دکترمحمد عباسی نویسنده مستقل، غیردولتی وخانه نشین کرمانشاهی به نام «اتوبوس مرا می صورت بیشتر...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)