دانلود کتاب اراده ای به نام گاندی

دانلود کتاب اراده ای به نام گاندی
بزرگنمایی
  • از:
  • (۴۵)
  • چاپ ۱۳۹۲: ۵۰۰۰ تومان
  • قیمت: ۲۰۰۰ تومان
  • ۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
راهنمای مطالعه کتاب‌ها
برای مطالعه کتاب‌ها، لازم است اپلیکیشن کتابراه را در موبایل، تبلت یا رایانه خود نصب کنید.
جزییات کتاب

معرفی کتاب اراده ای به نام گاندی

این گاندی کیست؟! که نه فیلسوف است، نه دانشمند، نه نویسنده، نه سیاستمدار و حتی نه پیام‌آور، اما بزرگ‌ترین مردان قرن ما به ستایش از او می‌پردازند؟

این گاندی واقعاً کیست که فیلسوف و شاعر نامدار هند «تاگور» به او لقب «مهاتا» می‌دهد و وی را «روح بزرگ» می‌نامد؟ چرا «تولستوی» نویسنده بزرگ روس کوشش‌های او را برترین در جهان می‌خواند و نویسندة فرانسوی «رومن رولان» داستان زندگیش را می‌نویسد؟ گاندی چه کرده است که بزرگ‌ترین دانشمند قرن ما «انیشیتن» او را روشن‌بین‌ترین سیاستمدار جهان می‌داند؟ گاندی چه کرده است که سیصد میلیون هندی او را «مرد مقدس» می‌دانند؟ این مرد چه ویژگی‌هایی دارد که به «وجدان یک ملت» تبدیل می‌شود؟ چرا «چارلی چاپلین»‌ها «برناردشاو»‌ها و حتی «موسولینی»‌ها به دیدارش می‌شتابند؟ چرا تشریفاتی‌ترین شاه جهان «جورج پنجم» و نیز ملکة انگلستان به ناچار در حالی با او گفتگو می‌کند که تن پوشی لنگ مانند بر تن دارد و با دمپایی به کاخ آمده است‌؟ این مرد بی‌آزار فروتن و استخوانی کیست که «پاپ» حتی از دیدنش بیم دارد و «چرچیل» از شنیدن نامش کف بر دهان می‌آورد. این هندوی ناتوان و نیمه‌جان که گاهی چوبی دراز در دست دارد با چه سلاحی بر نیرومندترین امپراتوری جهان در زمان خود (انگلیس) پیروز می‌شود؟ به راستی این مردم کیست؟!

ادامه
کاربر مهمان

کاربر گرامی، برای ثبت نظر ابتدا ثبت نام کنید یا وارد شوید.

Fatima Rezayee
۱۳۹۶/۳/۱۸
کتاب خیلی عالی وقابل خواندن، دست تان دردنکند بابت به اشترک گذاشتنش.
بهرام مبارکی
۱۳۹۶/۲/۲۷
سلام کتاب خوبی است دستتان درد نکنه
حسین ذکایی
۱۳۹۶/۲/۵
کتاب خوب و تاثیر گذاری است
تاج محمد درنواز
۱۳۹۶/۱/۲۸
کتابی درموردمردی که اراده قوی واثرگذارعالی ....قابل مطالعه است وکاربردیست ممنون کتابراه
علی علی
۱۳۹۵/۱۰/۱۵
اول اینکه نویسنده یکم زیادی از انگلیس بدش میاد. بهتر بود نرم تر قلم میزدید. توهین ب هیچ ملت و کشوری مجاز نیست. با خواندن این کتاب ابهت گاندی برایم ریخت و عظمت آرش ها و علی ها در ذهنم قوت بیشتری گرفت. این شخصیت ب هیچ وجه برایم جذاب نبود. از اینکه کتابی قلم زدید تا ب این درک برسم، خیلی متشکرم. خسته نباشید. خلاصه و جمع و جور بودن این کتاب ستودنی بود.
دیگر کتاب‌های
دیگر کتاب‌های انتشارات طاهریان
هزاران کتاب، رمان و مجله همیشه همراه شما
نصب رایگان کتابراه