دانلود کتاب ارباب دروازه هفتم: پسر گمشده

  • از: نازی مظفری
  • ناشر: انتشارات آذرفر
  • ۱۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب ارباب دروازه هفتم: پسر گمشده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب ارباب دروازه هفتم: پسر گمشده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب ارباب دروازه هفتم: پسر گمشده

کتاب ارباب دروازه هفتم: پسر گمشده اثر نازی مظفری، رمانی است تخیلی، که تمرکز آن بر روی اخلاقیات و انسانیت است. سری ارباب دروازه هفتم در سه کتاب منتشر خواهد شد، کتاب اول پسر گمشده پیش زمینه‌ای است از داستان اصلی که در جلد دوم از آن رونمایی خواهد شد.

آنچه انسان مدرن از آن می‌ترسید اتفاق افتاد، نابودی زمین به دست خودش و بیدار کردن آنچه در تاریکی پنهان شده بود، که تنها در افسانه‌ها از ان یاد می‌شد. حال همگی افسانه‌ها یک به یک از سوراخ بزرگ حقیقت بیرون آمدند و ترس را همچون لباس سیاه اجبار بر تن مردم پوشاندند، تنها همه‌ی آن موجودات تاریک و پلید نبودند...

سال 2091 زمین دیگر آن سیاره سبز زیبا نبود، جهان به کلی بر آشفته شد. عده‌ی زیادی جان باختند، مواد رادیو اکتیو بخش بزرگی از خشکی‌ها و اقیانوس را آلوده کرده، یخ‌های قطب آب شدند و آب دریا بالا آمده، بسیاری سرزمین‌ها زیر آب فرو رفت، جو ناپایدار موجب شد تا بخشی از زمین در سرمای عمیق فرو رود، در حالی که در قسمتی دیگر بیابان‌ها هر روز بیشتر می‌شد.

هیچکس از اشتباهات انسان در امان نمانده بود اما چه چیزی این همه ویرانی را به بار آورد، در هر خطه مردمان آسیب دیده زیادی قرار داشت، جنگ دو سال به طول انجامید تا که سلاح‌هایشان به طرز عجیبی از کار افتاد. جایی برای ویرانی باقی نگذاشته بودند تاثیرات تشعشات بر روی نسل نو وحشتناک بود. چهره‌ها هیچ شباهتی به اآن روزهای گذشته نداشت. تنها بخش‌های اندکی از زمین، آباد مانده بود و هیچکس اعتراض نمی‌کرد.

چهل سال از آن واقعه می‌گذرد انسان‌ها به بدترین شکل زندگی را می‌گذرانند، تمام پیشرفت‌های سالیان دراز خود را یک شبه به باد دادند، بسیاری بر اثر بیماری‌های مهلک جان باختند و برخی دیگر بر اثر قحطی و گرسنگی، اما هنوز هم عده‌ای دست از بیرحمی و ظلم برنداشتند فرصت را غنیمت شمرده بودند و از هر طریقی برای نشان دادن قدرت از مردم سوء استفاده می‌کردند.

در سایه‌ها چیزهایی حرکت می‌کرد اما هیچکس اهمیت نمی‌داد، گویی در هوا معجون جادوی بی‌خیالی پخش می‌کردند شب‌ها اتفاقات عجیبی در برخی نقاط می‌افتاد. افرادی ناپدید می‌شدند، هیچ چیز از آن‌ها جز لباس خونیشان یافت نمی‌شد، شایعاتی مبنی بر ارواح و جن‌های کوتوله عصبانی و یا بیداری اژدهای سیاه که هزاران سال در زیر زمین خوابیده بود در میان انسان‌ها رواج یافت اما چه کسی آنها را پخش می‌کرد؟ هیچ‌کس نمی‌دانست....

در بخشی از متن کتاب ارباب دروازه هفتم: پسر گمشده می‌خوانیم:

صبح روز بعد وقتی بیدار شد سریعاً از تخت بیرون پرید صورتش را در ظرف سفید سنگی که در گوشه اتاق بود شست صورتش را خشک کرد و به سمت بالکن اتاق رفت نفس عمیقی کشید و به آسمان نگاه کرد هوا نیمه ابری بود برای آنچه پیش رویش بود بسیار هیجان داشت.

سپس کمی بعد از دیدن مناظر جادویی اطراف به اتاق بازگشت در کمد را باز کرد و یک لباس روشن را انتخاب کرد و پس از پوشیدن آن خود را در آیینه دید از ظاهرش کمی تعجب کرد وگفت "این واقعاً منم؟ امیدوارم این یه خواب نباشه"' بیرون رفت خانمی مسن در حال چیدن میز صبحانه بود و به محض دیدن او لبخندی زد و جلو آمد ": اوه سلام پسرم بیدار شدی صبح بخیر، من ماریت هستم از دیدنت خوشبختم بیا بشین..."

ادر کمی هول شده بود اما می‌دانست چیزهای غیره منتظره زیادی در انتظارش خواهد بود. "من هم از دیدن تون خوشحالم ممنونم" نگاهی به میز انداخت و با خود گفت اوه خدای من اینا برای من تدارک دیده شده اما آخه چرا من که آدم مهمی نیستم! ناگهان لبخندی روی لبش نشست و در ذهن گفت خوب معلومه که نیستم، هرچند در دنیای الف‌ها ثروتمند و فقیر بودن فرقی نداشت آن‌ها با همه برابر رفتار می‌کردند و همیشه به کمک یکدیگر می‌شتافتند.

پادشاه و سوران هر دو بر سر میز نشسته و با هم صحبت می‌کردند به محض دیدن او از تعجب چشمانشان گرد شد، ادر کاملاً با شب قبل متفاوت بود قطعاً او زیباترین نوجوانی بود که آن‌ها تا به حال دیده‌اند و اگر ادب، شجاعت و جسارت را به ان اضافه می‌کردند قطعاً او بینظیر بود.

فهرست مطالب

مقدمه
فصل اول: غریبه
فصل دوم: فاریا
فصل سوم: خانواده
فصل چهارم: حقیقت
فصل پنجم: جنگل جادوگران
فصل ششم: غافلگیری
فصل هفتم: تاریکی 

 ۱۵۰ صفحه، ۷۱۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6333-20-7 

چاپ ۱۳۹۷: ۲۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب ارباب دروازه هفتم: پسر گمشده

برای دانلود کتاب ارباب دروازه هفتم: پسر گمشده و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  ارباب دروازه هفتم: پسر گمشده
زهرا رهبرماه
۱۳۹۷/۱۱/۲۲
این کتاب واقعا برای دوست داران کتاب های تخیلی عالیه و من خیلی دوسش داشتم. امیدوارم شما هم خوشتون بیات.
نازی مظفری
۱۳۹۷/۱۱/۲۹
ممنون بانو موفق باشی 🙏🌸🌹
کامران برهانی پور
۱۳۹۷/۱۲/۱۵
خوب بود فقط یکم معرفی شخصیتاش مورد داشت
نازی مظفری
۱۳۹۷/۱۲/۱۶
ممنون بابت دیدگاهتون🙏
Seyed Masoud Taheri Mirani
۱۳۹۷/۱۱/۲۴
عالی و خواندنی
نازی مظفری
۱۳۹۷/۱۱/۲۹
ممنون از شما دوست عزیز پایدار باشید.🙏
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)