دانلود کتاب ارتباط نامربوط


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب ارتباط نامربوط و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب ارتباط نامربوط

مهرنوش صفایی کتاب ارتباط نامربوط را در ژانر رمان روانشناسی بر اساس داستانی حقیقی نوشته و به انواع ارتباطات نامربوط بین زن و مرد می‌پردازد.

گاهی دو نفر با هم در ارتباط‌‌اند، اما از نظر فرهنگ خانوادگی با یکدیگر تفاوت دارند، گاهی از نظر سن با هم مرتبط نیستند و گاهی هم از نظر جایگاه اجتماعی با هم سازگاری ندارند. صفایی کتاب ارتباط نامربوط را از نتیجه‌ی تحقیقات روانشناسی‌ موردهای عینی که برای مشاوره به او مراجعه داشته‌‌اند، تالیف کرده است. 

جملات برگزیده کتاب ارتباط نامربوط:

- وقتی یه طرف رابطه، با همه وجودش توی بازی نیست؛ آخرش بازنده‌ای!
- آنچه مسیر سرنوشت مردم رو می‌سازه، بازتاب اعمالیه که خودشون انجام دادن.
- جنگیدن و خرد و خمیر شدن، شرط اول عشقه، خمیره عشقه؛ غیر از این باشه اصلاً عاشق نیستی!
- غمگین‌ترین پایان عاشقانه دنیا، مرگ نیست، دوست داشتن کسی است که هست اما کنارِ تو نیست!

در بخشی از کتاب ارتباط نامربوط می‌خوانیم:

رؤیا از دیدن ویلای سفید لب آب حسابی جا خورد. فکرش را هم نمی‌کرد من چنین بهشت بَرینی داشته باشم. مخصوصاً از دیدن اتاق‌هایی که ویوی پنجره‌شان دریا و ساحل بود و بیشتر از آن، از دیدن حیاط سرسبز و مشجر ویلای سفید که در نهایت به آغوش آبی دریا ختم می‌شد، حسابی هیجان‌زده شد. مش‌حیدر هم خدایی کم نگذاشته بود… هرچی چراغ و آب‌نما و نورپردازی مخفی و غیرمخفی روزی توی ساختمان این ویلا کار شده بود، همه را باهم روشن کرده بود. دست آخر هم یک میز شام مفصل برایمان لب آب تدارک دیده بود… کباب چنچه و دل و جگر، با ماست محلی و دوغ و ترشی و کلم‌شور و نان تازه سنگک!! نمی‌دانم کی وقت کرده بود این همه غذا را تهیه و تدارک ببیند! کی رفته بود خرید؟! کی پخته بود؟ کی رُفته بود؟! خدایی من که سر از کارش درنیاوردم!

حالا هم ایستاده بود گوشه ایوان و داشت با چشم‌های ریز شده و لب‌های درهم غنچه‌ شده، حالت صورت متعجب و حیرت‌زده رؤیا را برانداز می‌کرد. بالاخره رؤیا با ذوق گفت: «عجب جای رؤیایی و دنجی… جون می‌ده واسه اینکه بیای اینجا اتراق کنی و کتاب بنویسی!» 

با لبخند عاشقانه‌ای از ته دل گفتم: «کاش واسه یه‌ بار هم که شده، تو بیای اینجا اتراق کنی و کتاب بنویسی!»

 ۵۲۰ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-236-934-8 

چاپ ۱۳۹۷: ۴۹۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۴۹۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب ارتباط نامربوط

برای دانلود کتاب ارتباط نامربوط و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  ارتباط نامربوط
لیلا لیلا
۱۳۹۷/۴/۱۲
بنظر من از نظر ادبی فاقد هرنوع ویژگی خاص بود. ضمن اینکه موضوع داستان بسیار پیش پا افتاده و دم دستی بود. نویسنده و راوی داستان معتقدند که چنین عشق یکطرفه ای بسیار کم اتفاق می‌افتد و دیگران همه عشقهای بیشتر...
عبدالله دادخواه
۱۳۹۷/۴/۲
اولین بار بود که از این نوع رمان‌ها خوندم. قلم نویسنده برام روان و دل‌نشین بود. فک می‌کنم این کتاب برای هرکسی درحد شناختش از طبیعت انسان، حرف برای گفتن داره و به دلیل رفتارهای آشنا پی‌می‌بره. به‌نظرم بیشتر...
ندا کاظمیان
۱۳۹۷/۷/۱۵
اتفاقات که در دو داستان افتاد خیلی دور از ذهن و پیش پا افتاده بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶)