دانلود کتاب از شما خواستگاری خواهند کرد اگر... (ورود آقایان ممنوع)

  • از: سایه مهری چمبلی
  • ناشر: نشر عطران
  • ۴ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب از شما خواستگاری خواهند کرد اگر... (ورود آقایان ممنوع) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب از شما خواستگاری خواهند کرد اگر... (ورود آقایان ممنوع) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب از شما خواستگاری خواهند کرد اگر... (ورود آقایان ممنوع)

کتاب از شما خواستگاری خواهند کرد اگر... (ورود آقایان ممنوع) نوشته‌ی سایه مهری چمبلی، به تکنینک‌های کاربردی که در جذب همسر و خوشبختی در زندگی زناشویی نقش مهمی دارند، اشاره می‌کند.

بیشتر جوانان گرایش بسیاری به تشکیل خانواده و زندگی دارند، پس ازدواج نکردنشان می‌تواند علل متعددی از جمله نداشتن خواستگار باشد. این مسئله که چرا بعضی کسی به سراغشان نمی‌رود و بعضی دیگر دائما در حال رد کردن خواستگارهایشان هستند همواره پرسشی لاینحل بوده است.

متاسفانه در جامعه ما قاعده نوشته‌ نشده‌ای بین مردم رایج است که خوبی دختر را می‌توان از تعداد خواستگارهایش سنجید. به مفهومی دیگر هر چه دختری خواستگاران بیشتری داشته باشد مشخص می‌شود که دختر خوب و اصل و نسب داری است.

غالبا مردم در مقابل این مشکل به دو نحو برخورد می‌کنند. عده‌ای با آن کنار آمده و چشم به راه فراهم شدن شرایط خوب می‌شوند ولی عده‌ای دیگر مدام سعی بر این دارند تا از راه‌های گوناگونی مثل برقراری آشنایی‌های نادرست، دعانویسی و... خود را از این مهلکه دور کنند.

در بخشی از کتاب از شما خواستگاری خواهند کرد اگر... (ورود آقایان ممنوع) می‌خوانیم:

شاید برایتان اتفاق افتاده باشد که آخر یک فیلم هزاران سوال بی‌جواب در ذهنتان به وجود آمده باشد و دیگر نتوانید آن‌ها را بی‌جواب بگذارید. بسیار خب. یک دختر با نشاط، با غافلگیر کردن و انجام دادن کارهای غیر منتظره می‌تواند طرف مقابلش را به یک دختر با نشاط، با غافلگیر کردن و انجام دادن کارهای غیر منتظره می‌تواند طرف مقابلش را دائما به سوی خود جذب کند.

بهتر است غافلگیری‌تان غیرقابل پیش بینی باشد، همیشه علایق جدید از خودتان نشان دهید و خودتان را به شکل‌های مختلف به او بشناسانید. (شکل‌های مثبت). هرگز نگذارید زندگی‌تان راکد و ساکن پیش رود، این خانم‌ها فلسفه ازدواج را دچار اختلال و مشکل می‌کنند.

بابک 29 ساله می‌گوید: من همیشه می‌ترسیدم به خاطر اینکه زمان زیادی را با نامزدم سپری می‌کنم زمانی بیاید که دیگر حرفی برای گفتن نداشته باشیم اما وقتی او را می‌دیدم، تمام سعی‌ام را می‌کردم تا به بحثمان تنوع بدهم. مثلا یک روز با یک بغل کتاب آشپزی به دیدارش می‌رفتم، هفته بعد او از علاقه‌اش به دکوراسیون و طراحی به من می‌گفت. درواقع ما همیشه برای یکدیگر سورپرایز داشتیم.

رضا 27 ساله می‌گوید: آنچه که باعث جذابیت نامزد م برای من شد حس ریسک پذیری اوست. منظورم این نیست که مثلا از پل هوایی می‌پرد. بلکه هرزمان فرصت جدیدی برای او پیش می‌آید (مثلا در مورد کار، ملاقات با افراد جدید در مهمانی) او با آغوشی باز از آن‌ها استقبال می‌کند. حس جسارت و بی باکی او، نامزدم را جذاب و دوست داشتنی کرده است.

 ۲۱ صفحه، ۶۱۴ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6201-93-3 

چاپ ۱۳۹۸: ۳۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار ناشر
علت اصلی نداشتن خواستگار چیست؟
الف. عوامل فردی
ب. عوامل بیرونی
چه دخترانی خواستگار بیشتری دارند
دخترانِ خواستگار پَران

راهنمای دانلود کتاب از شما خواستگاری خواهند کرد اگر... (ورود آقایان ممنوع)

برای دانلود کتاب از شما خواستگاری خواهند کرد اگر... (ورود آقایان ممنوع) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  از شما خواستگاری خواهند کرد اگر... (ورود آقایان ممنوع)
زینب جبرائیلی
۱۳۹۸/۸/۱۲
مزخرف بود. همین که نسخه نمونه نداشت گویای مزخرف بودنش بود
Fatima Khazraji
۱۳۹۸/۹/۹
بسیار پیش افتاده
مینا آ
۱۳۹۹/۶/۲
کاملا معمولی است، این مسائل را تقریبا همه دختران بدون اینکه این کتاب را بخوانند هم میدانند..
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)