دانلود کتاب از ما بهتران


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب از ما بهتران و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب از ما بهتران

مالکوم گلدول در کتاب شگفت‌انگیز از ما بهتران، ما را در سفری ذهنی به دنیای از ما بهتران می‌برد؛ بهترین‌ها و درخشان‌ترین‌ها، مشهورترین‌ها و موفق‌ترین‌ها! او می‌پرسد: چه چیزی باعث موفقیت این افراد می‌شود؟

مالکوم گلدول معتقد است ما بیش از حد به اینکه افراد موفق چگونه هستند توجه می‌کنیم و توجه بسیار اندکی به این نکته داریم که آنها از کجا آمده‌اند؛ از چه فرهنگی، از چه خانواده‌ای، از چه نسلی و با چه تجارب خاصی که در طول تربیت و رشدشان کسب کرده‌اند.

در طول مسیر کتاب از ما بهتران (Outliers: The Story Of Success)، مالکوم گلدول (Malcolm Gladwell) به توضیح رازهای میلیونرهای حوزه برنامه‌نویسی و تکنولوژی و کارآفرینان موفق، چیزهایی که برای یک ورزشکار حرفه‌ای شدن لازم است، اینکه چرا آسیایی‌ها در ریاضی قوی‌تر هستند و چیزی که گروه‌های برتر موسیقی را متمایز می‌کند، می‌پردازد.

کتاب از ما بهتران به صورتی روشنگرانه و سرگرم‌کننده، نقطه عطفی است که هم‌زمان شما را حیرت‌زده و آگاه نموده و تا مدت‌ها بعد (و شاید برای همیشه) ذهنتان را درگیر خود خواهد کرد.

این کتاب درباره از ما بهتران است درباره مردان و زنانی که کارهایی غیرمعمول انجام می‌دهند: نوابغ، غول‌های تجارت، ستاره‌های موسیقی راک و برنامه‌نویسان نرم‌افزار. ما پرده از اسرار وکیلی برجسته برمی‌داریم، به بررسی این نکته می‌پردازیم که چه چیزی بهترین خلبانان را از دیگر خلبانانی که باعث سقوط هواپیما شده‌اند، جدا می‌کند و می‌کوشیم تا دریابیم چرا آسیایی‌ها در ریاضی بسیار خوب هستند. به‌علاوه در بحبوحه بررسی زندگی افراد برجسته در میان خودمان، متبحرها، بااستعدادها و سخت‌کوش‌ها، خواهیم گفت که روشی که ما موفقیت را معنا می‌کنیم، اساساً اشتباه است.

سؤالی که همیشه درباره افراد موفق می‌پرسیم چیست؟ می‌خواهیم بدانیم که چه افرادی هستند، چه شخصیتی دارند، یا چقدر باهوش هستند یا چه نوع سبک زندگی دارند یا چه استعدادهای خاصِ مادرزادی دارند. همچنین، تصور ما این است که همین ویژگی‌های شخصی است که نشان می‌دهد چگونه آن فرد موفق به قله رسیده است.

 ۳۴۵ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-96843-3-5 

چاپ ۱۳۹۵: ۳۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۹۹۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
معمای رُزِتو
بخش یک: فرصت
فصل 1: اثر مَتی
فصل 2: قانونِ ده هزار ساعت
فصل 3: مشکلاتِ با نوابغ، قسمت اول
فصل 4: مشکلاتِ با نوابغ، قسمت دوم
فصل 5: سه درس از جو فلوم
بخش دو: میراث
فصل 6: هارِلم، کنتاکی
فصل 7: نظریه قومیت در سوانح هواپیمایی
فصل 8: شالیزارهای برنج و آزمون‌های ریاضی
فصل 9: معامله ماریتا
سخن پایانی) یک داستان جامائیکایی

راهنمای دانلود کتاب از ما بهتران

برای دانلود کتاب از ما بهتران و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  از ما بهتران
محمد علی
۱۳۹۷/۱۰/۱۸
این کتاب شاید در ظاهر میگه موفقیت افرادی مثل بیل گیتس و... رو فرصتها که غالباً هم شانسی بوده و اراده استفاده اون فرصت میسازه. و اکثر افرادی که شرایط خانوادگی بدی داشتن و شاید پول کافی واسه آموزش و رو بیشتر...
آرش بابایی
۱۳۹۶/۱۰/۳۰
رفتم تو فکر.....
از کجا باید فهمید که آیا به ماهم فرصتی داده شده؟ ؟
این فرصت چی بوده؟ ؟ اگه نبوده پس یعنی.....
مهرنوش کبیری
۱۳۹۸/۸/۸
در #تافته_های_جدا_بافته درصدد آن هستم که شما را متقاعد کنم که این توضیحات شخصی درباره‌ی موفقیت کارایی ندارد. افراد از هیچ، سر بر نمی‌آورند. ما از خانواده و پشتیبان برخورداریم. شاید به نظر برسد که این بیشتر...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷)