دانلود کتاب صوتی از چه کسی باید کمک خواست؟

  • از: الهام خطیبی
  • راوی: الهام خطیبی
  • ۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی از چه کسی باید کمک خواست؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی از چه کسی باید کمک خواست؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی از چه کسی باید کمک خواست؟

کتاب صوتی از چه کسی باید کمک خواست؟ اثر الهام خطیبی از مجموعه قصه‌های خاله خرگوشه، داستان آموزنده‌ای است که خاله خرگوشه برای خواهرزاده‌های بازیگوش خود تعریف می‌کند. 

این داستان کودک را با قدرت و نقش خداوند در زندگی آشنا می‌کند و مفهوم دعا کردن را به او می‌آموزد. داستان درباره یک دانه کوچولو است که زیر زمین، لابه لای ذره‌های خاک زندگی می‌کند. هوا خیلی گرم است و همه قطره‌های آب دور و بر دانه کوچولو بخار شده است. دانه کوچولو دارد از تشنگی چروکیده و خشک می‌شود.

دوستان دانه کوچولو سعی می‌کنند ابرها را پیدا کنند و به آن‌ها بگویند: ببارند، ولی نمی‌توانند. آیا دانه کوچولو خشک خواهد شد یا کسی هست که بتواند به ابرها بگوید: ببارند و دانه کوچولو را نجات بدهد؟

فهرست مطالب

۱۰ دقیقه
از چه کسی باید کمک خواست؟
 ۹ دقیقه، ۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی از چه کسی باید کمک خواست؟

برای دانلود کتاب صوتی از چه کسی باید کمک خواست؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  از چه کسی باید کمک خواست؟
کاربر کیوان
۱۳۹۷/۹/۲۶
عالیه
الهام خطیبی
۱۳۹۷/۹/۲۷
بک کیوان عزیزم سلام، خیلی خوشحال شدم وقتی دیدم در مورد داستانم نظر دادی. من توی این داستان هدف مهمی را دنبال می کنم که امیدوارم با شنیدنش بهش پی برده باشی و در زندگی ازش استفاده کنی. امیدوارم بقیه کتابهای من را هم بخوانی، ازشون لذت ببری و در زندگی استفاده کنی. برات بهترین آرزوها را دارم
زهره هادی لو
۱۳۹۷/۸/۲۳
چه پرمعنا.....خیلی زیبا و عمیق....خدا حفظتون کنه
الهام خطیبی
۱۳۹۷/۸/۲۷
زهره عزیزم سلام، خیلی خوشحال شدم وقتی دیدم سه تا از داستانهای من را انتخاب کردی و در موردشون نظر دادی. خیلی ازت ممنون می شم اگر آنها را به دوستانت هم معرفی کنی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)