دانلود کتاب استعفای کارمند شماره 65819

  • از: شمسی خسروی
  • ناشر: انتشارات ستاره ها
  • ۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب استعفای کارمند شماره 65819 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب استعفای کارمند شماره 65819 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب استعفای کارمند شماره 65819

"استعفای کارمند شماره 65819" زندگی نامه داستانی بر اساس زندگی سردار شهید ابراهیم محبوب

جنگ ها از دیرباز در زندگی بشر، عرصه محک خوردن مردی و مردانگی به حساب آمده اند. و به تعبیر بلند شهید چمران؛ «وقتی شیپور جنگ نواخته شود فرق بین مرد و نامرد، تشخیص داده می شود.» این پدیده در آیین مقدس اسلام با افزوده شدن ارزشی الهی، نام «جهاد» بر خود می گیرد. جهادی که وسیله تقرب به خداست و رزمنده و مجاهد در این میدان به جایی می رسد که خداوند او را به نزد خویش می خواند و خود را دیه مجاهد شهید معرفی می کند.

در این اثر که بر اساس خاطرات و مدارک موجود در پرونده سرگذشت پژوهی سردار شهید ابراهیم محبوب، به رشته تحریر درآمده است، تلاش شده است تا برشی هایی از زندگی سراسر حماسه این فرمانده رشید خراسانی به گونه ای کنار هم چیده شود تا ابعاد بیشتری از زندگی و خلق و خو و علاقه مندی ها و ارزش هایی که شهیدان برای آن جان و سر باختند برای خواننده تصویر شود.

فهرست مطالب

مقدمه
بوسه در خون
سخنرانی فرمانده
سقا
اعترافات
یک لحظه به دل درشو
می نماند در جهان یک تار مو
ضیافت

 ۸۰ صفحه، ۶۴۵ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۵، قیمت الکترونیکی: ۸۵۰ ت - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب استعفای کارمند شماره 65819

برای دانلود کتاب استعفای کارمند شماره 65819 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  استعفای کارمند شماره 65819