دانلود کتاب اسرار سخنرانی و ارائه های استیو جابز


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب اسرار سخنرانی و ارائه های استیو جابز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب اسرار سخنرانی و ارائه های استیو جابز

یک فرد می‌تواند بهترین ایده‌ی دنیا را در ذهن داشته باشد – به‌طور کامل بدیع و متفاوت – اما اگر نتواند دیگران را به‌خوبی متقاعد کند، ایده‌اش اهمیتی نخواهد داشت. (گرگوری برنز)

استیو جابز یکی از بنیانگذاران اپل و تأثیرگذارترین برقرارکننده‌ی ارتباط در صحنه‌ی جهانی است. هیچ‌کس دیگری به پای او نمی‌رسد.

مفاهیم موجود در این کتاب، شما را یاری خواهد کرد تا حضار را به شیوه‌هایی که تصورش را هم نکرده‌اید، متقاعد سازید.

هزاران نفر از خوانندگان این کتاب در امریکای شمالی، آسیا، اروپا و امریکای جنوبی، سخنرانی و ارائه‌های خود را با کمک این تکنیک‌ها متحول کرده‌اند. اگر شما این کتاب را بخوانید و مثال‌هایش را با دقت مطالعه کنید، سخنرانی‌های شما هرگز همانند گذشته نخواهد بود و نکته همین‌جاست که مشتریان، کارمندان، سرمایه‌گذاران و شرکای شما از شیوه‌ی قدیمی و غیرجذاب طراحی و ارائه‌ی سخنرانی خسته شده‌اند. اما یک سخنرانی استیو جابز متفاوت از هرگونه سخنرانی و ارائه‌ای است که تاکنون دیده‌اید. این سخنرانی آگاهی می‌دهد، می‌آموزد و سرگرم می‌کند. روشن می‌سازد و انگیزه می‌دهد. مهم‌تر از همه‌ی این‌ها، از آنجا که استیو جابز «بر پایه‌ی اصول ارائه شده در این کتاب» سخنرانی خود را ایراد می‌کند، شما نیز می‌توانید از الگوی او اقتباس کنید تا خانه‌تکانی اساسی در ارائه و سخنرانی بعدی خود انجام دهید!

شما می‌توانید هر کدام از تکنیک‌های جابز را شناسایی و در سخنرانی و ارائه‌های خود اعمال کنید تا مخاطبان خود را به وجد آورید. استفاده از صفات او، شما را یاری خواهد کرد تا ارائه‌های فوق‌العاده‌ی خود را خلق کنید و ابزاری را در اختیار شما قرار می‌دهد که با آن‌ها ایده‌هایتان را بسیار متقاعدکننده‌تر از آنچه که تا به حال تصور کرده‌اید، به فروش برسانید.

 کتاب اسرار سخنرانی و ارائه‌های استیو جابز را به عنوان نقشه‌ی راه خود برای موفقیت در سخنرانی و ارائه قرار دهید. این کتاب به اندازه‌ای به شما نزدیک است که گویا زمانی که شما ارزش خدمت، محصول، شرکت یا هدف خود را بیان می‌کنید، به نظر می‌رسد جابز به‌طور مستقیم در گوش شما سخن می‌گوید. چه شما مدیرعاملی باشید که در حال معرفی یک محصول جدید است، چه کارآفرینی که در حال متقاعد کردن سرمایه‌گذاران است، فروشنده‌ای که معامله‌ای را منعقد می‌کند، یا آموزگاری که تلاش می‌کند دانش‌پژوهان را باانگیزه سازد؛ جابز درسی برای آموختن به شما دارد. بیشتر افراد شاغل در حوزه‌ی کسب و کار برای دادن اطلاعات، سخنرانی ایراد می‌کنند نه برای نشان دادن استیو جابز. هدف سخنرانی استیو جابز آفرینش یک تجربه است - «تحریف واقعیت» - که حضار را مبهوت، تهییج و باانگیزه می‌سازد.

 ۳۲۷ صفحه، ۷ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-236-459-6 

چاپ ۱۳۹۲: ۲۹۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۱۹۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
چگونه در برابر حضار، فوق‌العاده عمل کنیم
پرده‌ی اول: خلق داستان
صحنه‌ی اول: به‌صورت آنالوگ طرح‌ریزی کنید
صحنه‌ی دوم: مهم‌ترین پرسش را پاسخ دهید
صحنه‌ی سوم: حسی پر شور از هدف به ‌وجود آورید
صحنه‌ی چهارم: عناوینی توئیتر مانند بسازید
صحنه‌ی پنجم: نقشه‌ی راهی ترسیم کنید
صحنه‌ی ششم: شخصیت مخالف را معرفی کنید
صحنه‌ی هفتم: قهرمان فاتح را آشکار سازید
تنفس اول: از قانون ده دقیقه پیروی کنید
پرده‌ی دوم: ارائه‌ی تجربه
صحنه‌ی هشتم: توانایی کشف و شهود آن‌ها را هدایت کنید
صحنه‌ی نهم: اعداد را زیبا جلوه دهید
صحنه‌ی دهم: از «واژگان نافذ و نیرومند »استفاده کنید
صحنه‌ی یازدهم: سِن را به اشتراک بگذارید
صحنه‌ی دوازدهم: ارائه‌ی خود را با اسباب مناسب همراه کنید
صحنه‌ی سیزدهم: لحظه‌ای «متحیرکننده» خلق کنید
تنفس دوم: شیلر از بهترین آموزگار، یاد می گیرد
پرده‌ی سوم: تصحیح و تمرین
صحنه‌ی چهاردهم: تأثیرگذار باشید
صحنه‌ی پانزدهم: آن را آسان جلوه دهید
صحنه‌ی شانزدهم: لباس مناسبی بر تن کنید
صحنه‌ی هفدهم: متن را کنار بگذارید
صحنه‌ی هجدهم: خوش بگذرانید
یک نکته ی دیگر: همیشه گرسنه و همیشه احمق باقی بمانید
ضمیمه: استیو جابز بر پایه‌ی اصول این کتاب

راهنمای دانلود کتاب اسرار سخنرانی و ارائه های استیو جابز

برای دانلود کتاب اسرار سخنرانی و ارائه های استیو جابز و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  اسرار سخنرانی و ارائه های استیو جابز

نظرات کتاب اسرار سخنرانی و ارائه های استیو جابز

بهزاد کریمی
۱۳۹۶/۷/۲۶
تشنگی استفاده از اصولی که تو این کتاب اومده برای شما (بخصوص اگه دانشجو‌ام بی‌ای یا مدیریت هستید تو ارائه هاتون تو دانشگاه) یا اگه مشغول به کار هستید برای مدیراتون یا حتی متقاعد کردن دوستاتون توی یه جمع دوستانه غیر قابل وصفه. هرچند که تجربه خوندن کتاب به صورت فیزیکی عالیه اما پیشرفت تکنولوژی باعث شده بتونیم این کتاب بی‌نظیر و تو گوشیمون داشته باشیم.
محمد مجتبی جوارشکیان
۱۳۹۷/۴/۲۱
سلام
بسیار کتاب خوبی هست.
از زمانی که این کتاب رو مطالعه کردم شیوه ارائه مطالبم تغییر کرده
از اثر بهتری که روی مخاطبینم دارم میشه مفید بودن مطالعه کتاب رو فهمید
مطالعه این کتاب رو به تمام دوستان توصیه میکنم
بهزاد کریمی
۱۳۹۶/۷/۲۶
کتاب اسرار سخنرانی استیو جابز و بعد از کتاب فوق العاده اسرار نوآوری‌ها خوندم. کتاب‌های کارماین کالو فوق العادن و ترجمه مترجم این کتاب‌ها بسیار روون و تاثیر گذار بود که در طول خوندن کتاب شمارو کاملا همراه میکنه.
مشاهد همه نظرات (۱۵)