دانلود کتاب اعتماد به نفس در کار


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب اعتماد به نفس در کار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب اعتماد به نفس در کار

کتاب اعتماد به نفس در کار اثر کیسیا لیسکوفسکا، هر یک از عناصر اعتماد به نفس را به اصطلاحات ساده تجزیه و بررسی می‌کند تا درک آن برایتان تسهیل شود.

کتاب اعتماد به نفس در کار (Self Confidence At Work)، با استفاده از داده‌های تحقیقاتی چند رشته علمی مثل روانشناسی مثبت‌نگر، روانشناسی سازمانی، روانشناسی رفتاری و روانشناسی شناختی به نگارش در آمده است. هدف از نگارش کتاب جاری این بوده که به عنوان کتابچه راهنمایی برای متخصصین به کار رود، اما با توجه به اینکه کار تنها یک بخش از زندگی ما به شمار می‌رود، این کتاب برای جنبه‌های دیگر نیز کاربرد دارد: چه در خانه، چه در برخورد با یک دوست یا نامزد. بنابراین معنای عنوان «اعتماد به نفس در کار» را به امور دیگر نیز تعمیم دهید.

کتاب اعتماد به نفس در کار به سبکی نوشته شده که می‌توانید آن را باز کرده و شروع کنید به خواندن هر بخش از آن که خواستید. کاسیا لیسوفسکا (Kasia Lyczkowska) محتوای کتاب را عمدتاً به جنبه‌های مرکزی اعتماد به نفس تخصیص داده‌ است، مثل زبان بدن، تعیین هدف، خودکارآمدی، تأدیب نفس، ارتباط درونی و بیرونی و عمل بر اساس نقاط قوت.

اعتماد به نفس در کار شما را نسبت به الگوهای فکریتان و سیگنال‌ها و سرنخ‌های غیرکلامیتان آگاه می‌سازد و نشان خواهد داد که چگونه با توسعه خودکارآمدی و تأدیب نفس می‌توانید به خواسته‌هایتان برسید.

همیشه افرادی هستند که ادعا می‌کنند مطالعه اعتماد به نفس تنها شیوه‌ای دیگر است که با آن دانش علمی می‌تواند به اجرا درآید. در هر حال این کتاب بر آن است تا بصیرت گسترده‌تری در خصوص اعتماد به نفس به شما بدهد تا بتوانید درک عمیق‌تری نسبت به خودتان و دیگران داشته باشید. اعتماد به نفس به شکل قراردادی رخ نمی‌دهد، بنابراین درک چگونگی عملکرد آن زندگی را راحت‌تر می‌سازد، در حالی که غفلت باعث تقویت ترسی می‌شود که نقد بیشتر نسبت به خودتان و دیگران را در پی دارد.

فهرست مطالب

مقدمه
1. قدرت تصویرسازی
2. خودکارآمدی و نگرش «بله، من می‌توانم»
3. ارتباط درونی- مقابله با عقاید محدود کننده
4. ارتباط بیرونی- زبان بدن
5. تادیب نفس
6. عمل بر اساس نقاط قوت خود

 ۷۴ صفحه، ۵۳۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-97313-8-1 

چاپ ۱۳۹۵: ۱۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب اعتماد به نفس در کار

برای دانلود کتاب اعتماد به نفس در کار و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  اعتماد به نفس در کار
کوثر سپهوند
۱۳۹۷/۱/۷
واقعا عالی بود
سروش سلیمی
۱۳۹۶/۹/۷
عالی بود
Habibullah Hussaini
۱۳۹۶/۴/۱۴
خوبه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)