دانلود کتاب اقیانوس: دست هایم برای کتابت ارواح

  • از: علی رحیم بخش
  • ۳۴ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب اقیانوس: دست هایم برای کتابت ارواح و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب اقیانوس: دست هایم برای کتابت ارواح و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب اقیانوس: دست هایم برای کتابت ارواح

به دنیای ارواح وارد شوید و احضار روح کنید! دست های شما پیغام ارواح را کتابت خواهند کرد!

این کتاب شما را برای ورود به دنیای ارواح آماده خواهد کرد.

علم روح شناسی و ارتباط با روح، ماورای تمامی علوم بشریت است. از برقراری ارتباط با ارواح، می توان به دنیای ناشناخته ای راه یافت که برای ما نامعلوم است. انسان گاه به جنبشی درمی آید که می تواند با انرژی درونی، پروازی بالاتر و والاتر از هر پرنده داشته باشد. می بیند و می شنود اما از هر خواسته مادی خالی است.

مبحث روح شناسی و کنکاش در آن شامل موضوعات بسیار است. در این کتاب به برخی موضوعات لازمه و کتابت مدیومی خواهیم پرداخت و تا حدامکان از رهنمودهای ارواح پاکی که از طریق کتابت مدیومی و اصل گردیده سود خواهیم جست.

(این کتاب از جمله کتب بسیار کمیاب می باشد. هم اکنون با همکاری نویسنده نسخه ی اسکن شده از این کتاب به صورت الکترونیکی برای شما آماده شده است.)

 ۱۲۵ صفحه، ۸ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-6569-31-5 

چاپ ۱۳۷۹، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
پیام ارتباط
ضمیر جسم، ضمیر روح و کتابت ارواح
چگونه وارد دنیای ارواح شویم
آیا روح وجود دارد؟
تمرکز فکر را چگونه ایجاد کنیم
ترس و ضد باورهای ما
دست هایم برای کتابت ارواح
حالا بیایید با دست های خود توسط ارواح...

راهنمای دانلود کتاب اقیانوس: دست هایم برای کتابت ارواح

برای دانلود کتاب اقیانوس: دست هایم برای کتابت ارواح و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  اقیانوس: دست هایم برای کتابت ارواح
علی رحیم بخش
۱۳۹۵/۱۰/۳۰
سلام. عزیزان کتاب جدید رمان عاشقانه‌های خزان اینجانب در انتشارات ابجد تهران خیابان انقلاب مقابل دانشگاه تهران به چاپ رسیده و موجود می‌باشد.
تیمور مرادی
۱۳۹۶/۷/۲۴
کتاب بسیار عالی تنها اینکه این کتابها تا حدی قابل قبول چون متاسفانه اگرقراربرگفتن تمام واقعیتها باش با دولت به تظاد میرس پس تمام اطلاعات ان ناقص باز ازشما سپاس گذارم بابت لطفی درحق ما انجام دادین
Ashraf Mirzaee
۱۳۹۶/۲/۹
سلام آقای رحیم بخش از کجا بدونیم که ارواح پاک میان به سراغمون برای من تصورش هم ترسناکه چه برسه به احضارش ولی واقعا به احضار یه موکل یا روحی که بتونه راهنماییم کنه نیاز دارم و کتابهای زیادی خوندم به بیشتر...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۳)