دانلود کتاب الگوهای طراحی واسط کاربر ویژه ابزارهای موبایل

  • از: ترزا نیل، مهدی علیپور سخاوی
  • ۳۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب الگوهای طراحی واسط کاربر ویژه ابزارهای موبایل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب الگوهای طراحی واسط کاربر ویژه ابزارهای موبایل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

افزودن به کتابخانه
 ۲۵۱ صفحه، ۱۰ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

معرفی کتاب الگوهای طراحی واسط کاربر ویژه ابزارهای موبایل

زمانی که شما تحت فشار زیادی برای طراحی یک واسط کاربری مناسب ،با منوهای آسان و کاربر پسند برای یک محصول نرم افزاری تحت موبایل هستنید ،دیگر وقت این را ندارید که دوباره چرخ را اختراع کنید! این کتاب یک راهنمای کاربردی و عملی است که در آن۷۰ الگو ی طراحی واسط کاربر ،برای طراحی انواع اپلیکیشن های موبایل ارایه شده است. این الگوها در قالب ۴۰۰ تصویر از نمونه های موفق و واقعی از نرم های iOs،Android ،BalckBerry ،Web OS ،Windows Mobile و اپلیکیشن های Symbian ارایه شده اند.

ترزا نیل، متخصص طراح واسط کاربر و کاربر پذیری و نویسنده کتاب معروف طراحی واسط های کاربری وب (Designing Web Interfaces) شما را به یک سفر هیجان انگیز در زمینه طراحی واسط های کاربری در موبایل ها با ۱۰ دسته بندی موضوعی جدا گانه خواهد برد! در هر دسته بندی به خطاها و اشتباهات رایج طراحی اشاره خواهد شد. اگر شما طراح برنامه های موبایل هستید، یا ایده های موبایلی جدید را پیاده سازی میکنید، میتوانید از این کتاب و الگو های آن برای حل کردن مسایل طراحی خود استفاده کنید! این الگوها راه حل های مورد استفاده بزرگان صنعت تولید اپلیکیشن های موبایل هستند! پس برای مسایل طراحی خود چرخ را دوباره اختراع نکنید! ایده بگیرید و سریع کار را پیش ببرید!

در کتاب حاضر که ترجمه ای آزاد از کتاب Mobile Design Pattern Gallery UI Patterns for Mobile Applications نوشته خانم جنیفر تدول میباشد،الگو های طراحی واسط کاربر، در تمامی کاربری های نرم افزار های تلفن همراه مبتنی بر استاندارد های سیستم عامل iOS ،Androidو BlackBerry بصورتی منظم مورد بررسی قرارداده شده است که خود گنجینه ارزشمندی برای ایده های طراحی می باشد!

فهرست مطالب

مقدمه مترجم و مولف

مقدمه جنیفر تدول

فصل اول: پیمایش Navigation

فصل دوم: فرم ها Forms

فصل سوم: جداول و لیست ها

فصل چهارم: جستجو، مرتب سازی و فیلتر

فصل پنجم: ابزارها Tools

فصل ششم: نمودارها charts

فصل هفتم: دعوت از کاربر Invitation

فصل هشتم: بازخورد Feedback & Affordain

فصل نهم: راهنما Help

فصل دهم: ضد الگو

راهنمای دانلود کتاب الگوهای طراحی واسط کاربر ویژه ابزارهای موبایل

برای دانلود کتاب الگوهای طراحی واسط کاربر ویژه ابزارهای موبایل و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب الگوهای طراحی واسط کاربر ویژه ابزارهای موبایل
وزیرمحمد صفری
۱۳۹۶/۲/۲۹
آقا من خارج از کشور میباشم چگونه خریداری کنم
فرهاد شیری
۱۳۹۷/۱/۲۲
عالی و مفید فقط ای کاش طرحهای بیشتری برای اندروید داشت البته نسخه های جدید اندروید
احمدرضا سرافراز
۱۳۹۷/۱/۹
خوب و مفید بود،
ولی اطلاعات کتاب خیلی قدیمی بود.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۰)