دانلود کتاب صوتی امپراتوری هیتلر


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی امپراتوری هیتلر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

خرید کتاب صوتی
 ۵ ساعت و ۵۱ دقیقه، ۳۲۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ تومان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

معرفی کتاب صوتی امپراتوری هیتلر

کتاب صوتی امپراتوری هیتلر اثر گیل بی. استوارت، زندگی پلیدترین دیکتاتور تاریخ را روایت می‌کند. این روایات از زمان به قدرت رسیدن هیتلر شروع شده و تا سقوطش به قعر جهنم ادامه دارد.

آدولف هیتلر به عنوان یک شخصیت بی‌رحم تاریخ که مرگ میلیون‌ها نفر را رقم زد شناخته می‌شود. وی با جاه‌طلبی‌های دیوانه‌وار خود دنیا را به جنگی خانمان‌سوز کشاند. همه او را مسئول شروع جنگ جهانی دوم و کشتار یهودیان می‌دانند. اما باید اعتراف کرد که هیتلر شخصیتی کاریزماتیک داشت که ارتش کشور، سیاستمداران و مردم عادی را با سخنان تهییج کننده‌اش با خود همراه ساخت تا در جهت باورها و سیاست‌های او گام بردارند.

دیکتاتورهای زیادی در تاریخ آمدند و رفتند. ظلم کردن و خون‌ها به زمین ریختند و خرابی‌ها به بار آوردند اما شاید هیچ یک از آن‌ها مانند هیتلر این میزان خرابی و این میزان کشته بر جای نگذاشتند. دیکتاتوری جاه طلب با عقایدی متعصبانه که فکر تسخیر دنیا را در سر می‌پروراند غافل از آن که دیکتاتورها همگی تاریخ انقضایی دارند و بعد از مدتی تاریخ‌شان به سر می‌رسد و محکوم به نابودی می‌شوند و تمام آمال و آرزوها و همه چیزهایی را که با جنگ و جدل و مرگ و خون به دست آورده‌اند بر جای می‌گذارند و به قعر جهنم می‌روند! شاید در ذهن هیچ کدام از دیکتاتورهای تاریخ زمانی که در اوج قدرت هستند حتی لحظه‌ای هم این فکر خطور نکند که روزی مجبور شوند در گوشه‌ای پنهان شوند یا به خارج از مرزهای قدرت خود فرار کنند!

کتاب صوتی امپراتوری هیتلر (Hitler's reich) کتابی است خواندنی برای همه کسانی که علاقمند به تاریخ هستند و می‌خواهند بدانند چگونه یک انسان عادی به پلیدترین دیکتاتور تاریخ تبدیل می‌شود.

فهرست مطالب

۱۰ دقیقه
پیشگفتار: امپراطوری هزار ساله
۳ دقیقه
ضمائم پیشگفتار
۳۲ دقیقه
فصل اول: جلانده شوند... تا هسته‌ها بیرون آیند
۵ دقیقه
ضمائم فصل اول
۲۷ دقیقه
فصل دوم: در انتظار فرصت
۳ دقیقه
ضمائم فصل دوم
۳۳ دقیقه
فصل سوم: بذرهای امپراتوری
۶ دقیقه
ضمائم فصل سوم
۳۷ دقیقه
فصل چهارم: رسیدن به قدرت
۵ دقیقه
ضمائم فصل چهارم
۲۳ دقیقه
فصل پنجم: زندگی در آلمان نازی - بخش اول
۲۴ دقیقه
فصل پنجم: زندگی در آلمان نازی - بخش دوم
۵ دقیقه
ضمائم فصل پنجم
۲۴ دقیقه
فصل ششم: محک زدن اوضاع
۵ دقیقه
ضمائم فصل ششم
۲۹ دقیقه
فصل هفتم: امپراتوری در جنگ
۵ دقیقه
ضمائم فصل هفتم
۳۲ دقیقه
فصل هشتم: نزول به جهنم
۶ دقیقه
ضمائم فصل هشتم
۲۲ دقیقه
فصل نهم: سقوط امپراتوری هیتلر
۵ دقیقه
ضمائم فصل نهم
۱۰ دقیقه
پیگفتار: میراثی پریشان کننده

راهنمای دانلود کتاب صوتی امپراتوری هیتلر

برای دانلود کتاب صوتی امپراتوری هیتلر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی امپراتوری هیتلر
آریا حسن پور
۱۳۹۷/۱/۱۳
نه تنها گویندگی خوبی داره بلکه نوشتار جذابی هم داره. مطالب با ترتیب تاریخی مناسب و به غایت جذابه و برای لحظاتی شمارو از زمان حال میکنه و به گذشته تاریک‌ اون دوران می‌بره. چیز دیگه ای که جالب بود به نظرم، حجم کتاب بود که دقیقا به اندازه بود و نه کم و خلاصه بود و نه طولانی و حوصله سر بر
امیرحسین صفوی
۱۳۹۷/۱/۶
بسیار زیبا
رامین گلمحمدی
۱۳۹۶/۱۲/۲۰
اینکه یک فرد چگونه میتواند با تصمیماتش اتفاقات دنیا را تحت الشعاع قرار دهد انسان را متحیر میسازد که این کتاب ان را بخوبی به تصویر کشیده است
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)