دانلود کتاب امیرعباس هویدا به روایت اسناد ساواک (جلد دوم)

  • ناشر: انتشارات مرکز بررسی اسناد تاریخی
  • ۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب امیرعباس هویدا به روایت اسناد ساواک (جلد دوم) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب امیرعباس هویدا به روایت اسناد ساواک (جلد دوم) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب امیرعباس هویدا به روایت اسناد ساواک (جلد دوم)

امیرعباس هویدا از اعضای تشکیلات بهائیت و از نخست‌وزیران دوره‌ی پهلوی دوم بود. وی یکی از مهمترین رجال عصر پهلوی به حساب می‌آید. اسناد جلد اول کتاب حاوی اطلاعات ارزنده ای از زندگی وی تا سال 1348 می‌باشد.

مرکز بررسی اسناد تاریخی در راستای روشن نمودن تاریخ معاصر کشور و تکمیل جلد اول از کتاب امیرعباس هویدا، جلد دوم آن - 1348 تا بهمن 1357 - در اختیار علاقمندان قرار داده است. این کتاب یکی از بهترین کتاب‌ها برای شناخت رجال عصر پهلوی می‌‌باشد.
ناشر در سخن آغازین خود در مورد نقش هویدا و تشکیلات بهائیت می‌نویسد:
«هویدا، فرزند کسی بود که از متنفذین فرقه بهائیت به شمار می‌رفت و با اردشیر جی، ارتباطی تنگاتنگ داشت و در به قدرت رساندن رضاخان، در مشورت با جامعه بهائیان، نقش تعیین کننده ایفا کرده بود، شاید همین مسأله بود که محمدرضا پهلوی را وامدار خاندان هویدا کرده و هماره او را مورد پشتیبانی همه‌جانبه خویش قرار می‌داد.»

(این کتاب دارای حجم بالایی می باشد، لطفا جهت صحت نمایش در نسخه اندروید قبل از خرید نسخه نمونه را دریافت نمایید.)

 ۶۵۹ صفحه، ۲۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-5798-86-8 

چاپ ۱۳۸۲، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب امیرعباس هویدا به روایت اسناد ساواک (جلد دوم)

برای دانلود کتاب امیرعباس هویدا به روایت اسناد ساواک (جلد دوم) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  امیرعباس هویدا به روایت اسناد ساواک (جلد دوم)

نظرات کتاب امیرعباس هویدا به روایت اسناد ساواک (جلد دوم)

رسول خوش اخلاق
۱۳۹۸/۲/۱۶
خوب بودواطلاعات جامعی دراختیارم گذاشت. درمورداین شخص اطلاعاتم محدودبه نظریات اطرافیان خلاصه میشدکه بعدازمطالعه مستندات این کتاب دیدم که خیلی متفاوت است /ممنون ازمحققین ونویسندگان کتابهای تاریخ معاصرکه ذهنیتمان راروشن میسازدوباعث عبرت میشود.
Reza Tafazoli
۱۳۹۴/۸/۲
سلام
لطفا جلد اول رو هم قرار بدید
مشاهد همه نظرات (۳)