دانلود کتاب انسان و معجزه‌ی هدف: برنده‌ی اهداف و آرزوهای خود باشید

  • از: ابراهیم علی عزیزی
  • ناشر: نشر پلک
  • ۷ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب انسان و معجزه‌ی هدف: برنده‌ی اهداف و آرزوهای خود باشید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب انسان و معجزه‌ی هدف: برنده‌ی اهداف و آرزوهای خود باشید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب انسان و معجزه‌ی هدف: برنده‌ی اهداف و آرزوهای خود باشید

اکنون وقت کولاک کردن شماست. روزهای بزرگی به انتظار شماست و فرصت آن است که به خلق رویاهای شورانگیز بپردازید. زمان آن فرا رسیده است که شروع به ساختن آن دنیایی کنید که دوست دارید درآن دنیا، به یک رهبر بزرگ، تاجری پولدار، قهرمانی ملی، همسری ایده آل، مربی عالی، هنرمندی مشهور وانسانی موفق تبدیل شوید.

حالا وقت آن است که از قدرت معجزات الهی درون خود استفاده کنید. از هم اکنون به خودتان بگویید، من می خواهم یک باردیگر متولد شوم و شاهد ایستادنم در اوج باشم. با یک ایمان راسخ بگویید، من می توانم تحولات چشمگیری به زندگیم ببخشم و در ردیف قهرمانان و انسان های هدفمند قراربگیرم و هیچ کس و هیچ چیز نمی تواند مانع ازشکوفایی زندگی من شود.

به هر حال بخت بلند، یارشما است؛ زیرا خریدن و خواندن این کتاب، نشانه ی داشتن انگیزه برای رسیدن به پیشرفت و ایجاد یک دگرگونی برجسته و مهیج در زندگی است. باور کنید که بهترین و مهم ترین گام را هم اکنون برداشته اید، چون اراده ی کنونی شما از اصولی ترین و کلیدی ترین مراحل دست یابی به هرموفقیتی محسوب می شود.

این توضیح را بدهم که به کارگیری روش ها ی این کتاب، مانع از خیال پردازی کاذب می شود و برای شما چشم انداز منطقی و واقع گرایانه از تحقق اهداف در پیش روی شما است. ویژگی این کتاب این است که شما را با تمریناتی علمی و عملی برای پیشرفت در هر زمینه ای مانند مدیریت، تجارت، قهرمانی ورزشی، تحصیلی، مهارت زندگی و غیره آشنا وآماده می سازد، به طوری برای شما هیجان آورخواهد بود که تا کجا رشد می کنید.

دراین کتاب می آموزید که همه چیز به خودتان بستگی دارد و این خودتان هستید که شانس و اقبال بلند را در زندگیتان خلق می کنید. در این کتاب می خوانید که کسی یا چیزی به طورتصادفی برای شما کاری نمی کند، بلکه این خودتان هستید که بر روی عالم پیرامون خود اثرمی گذارید و باعث جذب امکانات و افراد برای تحقق اهدافتان می شوید.

فهرست مطالب

بخش اول
فصل 1- مکانیسم حیرت آور درون انسان
فصل 2 – توسط کلامتان، زندگی خود را متحول کنید
فصل 3 – شگفتی تجسم
بخش دوم:
فصل 1 - توانمند باشید
فصل 2 - پیام مشکلات
فصل 3– ماهیت ترس ها
فصل 4- نتایج تلاش هدفمند
فصل 5– سریع تر عمل کن
فصل 6- باور به تحقق هدف
بخش سوم
فصل 1- جادوی هدف
فصل 2- تمرکز بریک هدف ثابت
فصل 3- اهداف مهم زندگی
فصل 4- ویژگی های یک هدف خوب
بخش چهارم
فصل 1– کشف و فهرست نویسی اهداف
فصل 2- شیوه ی هدف نویسی
فصل 3- جدول ارزیابی اهداف زندگی
فصل 4– قدرت تصاویر در خلق اهداف
بخش پنجم
فصل 1- به این دلیل می خواهم و می توانم
فصل 2 – احساسات خود را دگرگون کنید
پایان
منابع

 ۱۴۷ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-235-425-2 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب انسان و معجزه‌ی هدف: برنده‌ی اهداف و آرزوهای خود باشید

برای دانلود کتاب انسان و معجزه‌ی هدف: برنده‌ی اهداف و آرزوهای خود باشید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  انسان و معجزه‌ی هدف: برنده‌ی اهداف و آرزوهای خود باشید
ارین اریایی
۱۳۹۶/۷/۶
درحد متوسط بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)