دانلود کتاب انگلیسی کاربردی برای همه


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب انگلیسی کاربردی برای همه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب انگلیسی کاربردی برای همه

کتاب انگلیسی کاربردی برای همه به قلم مهرنوش حیدری مقدم، دربردارنده‌ی اصطلاحات رایج، مکالمات روزمره و جملات کاربردی زبان انگلیسی است و برای دانشجویانی ارائه شده که می‌خواهند به صورت خودآموز به مطالعه‌ و یادگیری این زبان بپردازند.

پیشرفت‌های علمی در سراسر جهان ایجاد ارتباطات بین افراد مخصوصا دانشجویان و دانشمندان را الزامی نموده است و این امر امکان‌پذیر نیست مگر به کمک زبان مشترکی که برای بیشتر افراد قابل درک باشد. امروزه این زبان، زبان انگلیسی است که به عنوان زبان علمی شناخته شده است.

علاوه بر آن دانستن این زبان و کاربرد آن برای مسافران به کشورهای انگلیسی زبان هم بسیار ضروری است. لذا مهرنوش حیدری مقدم با توجه به این ضروریات به فکر جمع‌آوری مکالمات ضروری و اولیه این زبان افتاده تا افراد مختلف با توجه به نیاز خود و موقعیت‌های مختلف بتوانند از آن برای ایجاد ارتباط و برآوردن احتیاجات خود استفاده کنند.

البته کتاب حاضر با توجه به کاربردهای مختلف به بخش‌های متفاوتی تقسیم شده تا افراد بتوانند به سهولت از قسمت‌های مورد نیاز خود استفاده نمایند.

کتاب انگلیسی کاربردی برای همه می‌تواند برای کسانی که جهت ادامه تحصیل به ممالک انگلیسی زبان رهسپار می‌شوند نیز مفید واقع شود. یکی از بخش‌های سودمند این کتاب، قسمت نامه‌نگاری است که می‌تواند در این امر به خوانندگان کمک کند.

 ۳۱۴ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-7717-69-1 

چاپ ۱۳۹۵: ۲۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: مکالمات روزمره
فصل دوم: جملات کاربردی
فصل سوم: اصطلاحات و ضرب‌المثل‌ها
فصل چهارم: بهداشت
فصل پنجم: نامه‌نگاری
فصل ششم: آب و هوا
فصل هفتم: عبارات عربی و دعایی
فصل هشتم: ارتش
منابع

راهنمای دانلود کتاب انگلیسی کاربردی برای همه

برای دانلود کتاب انگلیسی کاربردی برای همه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  انگلیسی کاربردی برای همه
Azim Rahimi
۱۳۹۹/۲/۱۹
مفید و کاربردی 👍👍👍
زهرا بوزار
۱۳۹۹/۱۰/۱۸
بسیارعالی ومفیدبه همه کسانیکه میخواهندزبان یادبگیرنداین کتاب روتوصیه میکنم
فاطمه فدائی
۱۳۹۹/۵/۲۹
خیلی خوب فقط کمی دایره لغات را افزایش دهید
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)