دانلود کتاب اهداف: چگونه از هر آنچه که تصور می‌کنید زودتر به خواسته‌هایتان برسید

  • از: برایان تریسی
  • ناشر: سبکتو
  • ۳۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب اهداف: چگونه از هر آنچه که تصور می‌کنید زودتر به خواسته‌هایتان برسید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب اهداف: چگونه از هر آنچه که تصور می‌کنید زودتر به خواسته‌هایتان برسید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب اهداف: چگونه از هر آنچه که تصور می‌کنید زودتر به خواسته‌هایتان برسید

کتاب اهداف: چگونه از هر آنچه که تصور می‌کنید زودتر به خواسته‌هایتان برسید اثر برایان تریسی درباره هدف و این‌که چطور خودتان را برای داشتن آن آماده کنید و اهدافتان چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد، نوشته شده است.

در کتاب اهداف (Goals) مهم‌ترین اصول هدف‌گذاری را بررسی می‌کنیم و برای این‌که تبدیل به فردی موفق شویم، خودمان را آماده می‌کنیم. یادتان باشد که راه موفقیت قبلا اختراع شده، پس فقط کافیست مسیر آن را دنبال کنید.

هدف، تنها راه رسیدن به موفقیت است. این جمله‌ای است که تمام موفقیت‌های برایان تریسی به واسطه آن به دست آمده است. هدف همان نیرویی است که سرعت شما را در رسیدن به خواسته‌هایتان زیاد می‌کند.

بهترین راه برای تبدیل شدن به فردی که همیشه می‌خواستید و ساختن آینده مورد علاقه‌تان، مشخص کردن اهداف‌تان و دستیابی به آن‌ها است. به طوری که برخی گفته‌اند: «موفقیت، رسیدن به اهداف است و همه چیزهای دیگر تفسیر هستند.»

زمان و زندگی، دارایی‌های گران‌بهای شما هستند که هیچ چیز نمی‌تواند جایگزین آن‌ها شود. وقتی شما یاد بگیرید که چطور خوب هدف‌گذاری کنید و آن‌ها را تا زمانی که به طور کامل محقق شوند، دنبال کنید به خیلی بیشتر از چیزهایی که در گذشته تصور می‌کردید یا حتی می‌خواستید دست پیدا می‌کنید. تمام چیزی که به آن احتیاج دارید فهمیدن و به کار بردن اصول هدف‌گذاری مؤثر است.

برای دستیابی به سطحی از موفقیت مورد نظرتان، لازم نیست حتما چیزی را ابداع کنید که پیش از این اختراع شده است. اصول هدف‌گذاری و سخت کار کردن چندین سال است که کشف شده و میلیون‌ها زن و مرد آن‌ها را به کار برده‌اند و به موفقیت‌های بزرگی دست پیدا کرده‌اند.

اگر شما هم همین اصول را در زندگی‌تان به کار بگیرید، می‌توانید به موفقیت‌های مشابه و بزرگی دست پیدا کنید. پس وقت خود را برای کشف راز موفقیت‌های بزرگ تلف نکنید. بلکه در هدف‌گذاری و رسیدن به آن‌ها مهارت پیدا کنید. این همه چیزی است که باید بدانید و به آن عمل کنید.

برایان تریسی (Brian Tracy) یکی از نویسندگان مطرح دنیاست. یکی از معروف‌ترین کتاب‌های او در ایران کتاب قورباغه‌ات را قورت بده است. او در ابتدا باربر یک کشتی بود و به مدت ۸ سال روی کشتی کار می‌کرد است، اما یک روز به این نتیجه می‌رسد که با این کار نمی‌تواند آینده‌ای داشته باشد و فروشندگی را به عنوان شغل جدید انتخاب می‌کند.

اما برخلاف تصورش در این شغل هم موفق نمی‌شود و اوضاع مالی‌اش بدتر می‌شود، یک روز در اوج ناامیدی از خودش پرسید که چرا دیگران از من موفق‌ترند؟ چرا من نمی‌توانم به چیزهایی که دوست دارم برسم؟ و آن‌قدر به دنبال پاسخ به این سؤال رفت که در نهایت راز موفقیت را فهمید.

او اکنون مدیر عامل شرکت تریسی است که در زمینه آموزش و توسعه مهارت‌های فردی فعالیت دارد. او به بیش از ۱۰۰۰ شرکت بزرگ مشاوره می‌دهد و در سمینارهایی که در سراسر دنیا برگزار می‌کند با بیش از ۵ میلیون نفر به طور مستقیم صحبت کرده است. کتاب‌ها و سمینارهای او به بیش از ۲۸ زبان دنیا ترجمه شده و یکی از پرفروش‌ترین نویسندگان جهان است. در حال حاضر ارزش شرکت او ۲۵۶ میلیون دلار است و او مشاور مقام‌های دولتی در آمریکا و کاناداست.

 ۱۴۰ صفحه، ۱۶۴ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۲۸۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

میکروکتاب چیست؟
درباره کتاب
درباره نویسنده
مقدمه
فصل اول: پتانسیل واقعی خود را بشناسید
فصل دوم: مسئولیت زندگی را خود به تنهایی به عهده بگیرید
فصل سوم: طوری رفتار کنید که گویی هیچ محدودیتی ندارید
فصل چهارم: ارزش‌های فردی خود را به درستی بشناسید
فصل پنجم: مشخص کنید که واقعا می‌خواهید به چه چیزی دست پیدا کنید
فصل ششم: هدف اصلی خود را پیدا کنید
فصل هفتم: باورهای مثبت داشته باشید
فصل هشتم: نسبت به جایی که اکنون در آن قرار گرفته‌اید صادق باشید
فصل نهم: پیشرفت‌تان را اندازه‌گیری کنید
فصل دهم: همه‌ی موانع را حذف کنید
فصل یازدهم: به یکی از بهترین افراد در حوزه‌ خودتان تبدیل شوید
فصل دوازدهم: با افراد مناسب ارتباط برقرار کنید
فصل سیزدهم: به برنامه‌ریزی رفتارتان خوب فکر کنید
فصل چهاردهم: زمان را به خوبی مدیریت کنید
فصل پانزدهم: هر روز اهداف‌تان را بررسی کنید
فصل شانزدهم: اهداف‌تان را به طور مستمر تصور کنید
فصل هفدهم: یاد بگیرید از ذهن ناخودآگاه‌تان استفاده کنید
فصل هجدهم: انعطاف‌پذیر باشید و به سرعت واکنش نشان دهید
فصل نوزدهم: از استعداد‌های خلاقانه‌ ذاتی خود استفاده کنید
فصل بیستم: هر روز پیشرفت کنید
فصل بیست‌ویکم: تا زمانی که موفق شوید به کارتان ادامه دهید
پایان

راهنمای دانلود کتاب اهداف: چگونه از هر آنچه که تصور می‌کنید زودتر به خواسته‌هایتان برسید

برای دانلود کتاب اهداف: چگونه از هر آنچه که تصور می‌کنید زودتر به خواسته‌هایتان برسید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  اهداف: چگونه از هر آنچه که تصور می‌کنید زودتر به خواسته‌هایتان برسید

نظرات کتاب اهداف: چگونه از هر آنچه که تصور می‌کنید زودتر به خواسته‌هایتان برسید

Amin Karandish
۱۳۹۸/۳/۱۸
برای اولین بار از میکرو کتاب استفاده کردم. به نظرم عالیه. چون در کتاب اصلی خیلی از مطالب برای توضیحات است. البته هم کتاب اصلی و هم میکرو کتاب مزایای خودشون رو دارن.
به نظرم برای هدف گذاری خیلی از افراد در بسیاری موارد گیر یه نکته ن که اگر در ذهنشون روشن بشه پرده‌ها از جلو چشمشون میره کنار. برای من تو این کتاب از این نکته‌ها زیاد بود به ویژه تو فصل ارزش‌های خود را بشناسید.
ممنون
John K
۱۳۹۷/۱۰/۲۲
لطفا کتاب کامل هم قرار بدید هیچی مطالعه اصلی کتاب نمیشه ولو 500 صفحه باشه برداشت‌ها کاملا متفاوته و نکاتی ممکنه برای هر نفر مهم باشه که برای دیگران اهمیت خاصی نداشته باشه.
امیر رضا خجسته
۱۳۹۸/۶/۲۸
کتاب خوبیه برای کسانی به خودشون ایمان و باور ندارند.
با خوندن این کتاب به نتایج خیلی خوبی در مورد هدف و قدرت ذهن دست پیدا میکنید.
مشاهد همه نظرات (۱۷)