دانلود کتاب اوج کامیابی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب اوج کامیابی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب اوج کامیابی

برایان تریسی در کتاب اوج کامیابی، اصول موثر و اثبات شده‌ای را در زمینۀ موفقیت و کامیابی در اختیار شما قرار می‌دهد که بر 21 سال تحقیق و تجربه مبتنی هستند.

مطالبی که قرار است یاد بگیرید می‌توانند زندگی‌تان را تغییر دهند. کتاب اوج کامیابی (Maximum Achievement) شامل مجموعه منحصربه‌فردی از ایده‌ها، روش‌ها و تکنیک‌هایی‌ است که برای اولین‌بار در یکجا گردآوری شده‌اند؛ اما این مطالب جدید نیستند و در دوران مختلف بارها افراد آن‌ها را به کار گرفته‌اند. میلیون‌ها تن این اصول و قواعد را آزمایش و تأیید کرده‌اند و همه موفقیت‌های بزرگ بر آن‌ها مبتنی هستند.

با تلفیق این اصول و ایده‌ها در زندگی روزمره‌تان شادتر و سالم‌تر خواهید بود. اعتمادبه‌نفس، قدرت و اراده بیشتری خواهید داشت؛ هدفمندتر، خوش‌بین‌تر و متمرکزتر خواهید بود و توانایی بیشتری برای رسیدن به اهدافتان خواهید داشت. با افراد مهم زندگی‌تان بهتر کنار خواهید آمد، در شغل‌تان موفق‌تر خواهید بود و حسی بسیار خوب به خودتان خواهید داشت.

یاد خواهید گرفت استعدادهای بکری را که در وجودتان نهفته‌اند، کشف کنید. وقتی تمرین‌های مربوط به هر فصل را انجام دهید، موفقیت‌هایی که کسب خواهید کرد بیش از میزان تلاش‌تان خواهد بود. در این صورت در مسیر شادی و موفقیتی قرار خواهید گرفت که تاکنون تجربه نکرده‌اید.

زندگی مانند قفل رمزداری‌ است که اعداد بیشتری دارد. اگر اعداد صحیح را با ترتیب درست وارد کنید، قفل باز می‌شود. این اتفاق معجزه نیست، به شانس هم بستگی ندارد. اصلاً مهم نیست شما چه کسی هستید، فقط کافی است اعداد صحیح را وارد کنید. به همین نحو، مجموعه‌ای از افکار و اعمال وجود دارد که به شما امکان می‌دهد تقریباً به هر چیزی که می‌خواهید برسید؛ اگر این مجموعه را جست‌وجو کنید، آن را پیدا خواهید کرد.

سلامتی، ثروت، شادی، موفقیت و آرامش‌ خاطر همگی تابع یک اصل هستند. اگر برای انجام کارهایتان از روشی درست استفاده کنید، به نتایج دلخواهتان می‌رسید. اگر بتوانید به‌ طور دقیق مشخص کنید چه چیزی می‌خواهید، متوجه خواهید شد دیگران چگونه قبل از شما به آن رسیده‌اند و در این صورت اگر کارهایی مشابه کارهای آن‌ها انجام دهید، به نتایجی مشابه دست خواهید یافت.

برایان تریسی (Brian Tracy)، نویسندۀ این کتاب، سخنرانی برجسته و نویسنده مشهور کتاب‌های خودیاری است. او سمینارهای مختلفی را در مورد رهبری، فروش، مدیریت موثر و استراتژی کسب و کار برگزار کرده است. غیرممکن است در ایران بخواهید موفق شوید، اما نام برایان تریسی را نشنیده باشید.

در بخشی از کتاب اوج کامیابی می‌خوانیم:

وقتی به اطراف و ابعاد مثبت یا منفی زندگی‌تان نگاه ‌کنید، متوجه خواهید شد همه‌چیز نتیجه اعمال خودتان است. هرچه احساس بیشتری را بر فکری متمرکز کنید، سرعت ارتعاش آن بیشتر خواهد بود و شرایط هماهنگ با آن فکر را سریع‌تر به زندگی‌تان جذب خواهید کرد.

این قانون همیشه حاکم است. به دوستی فکر می‌کنید و درست همان موقع او به شما زنگ می‌زند. تصمیم می‌گیرید کاری انجام دهید و بلافاصله ایده‌ها و کمک لازم در اختیارتان قرار می‌گیرد. شما مانند آهنربایی هستید که براده‌های آهن را جذب می‌کند.

بسیاری از مردم مانع پیشرفت خودشان می‌شوند، چون نمی‌دانند چگونه از جایی که هستند به جایی که می‌خواهند، بروند؛ اما طبق قانون جذب لازم نیست در شروع همه پاسخ‌ها را بدانید. وقتی به‌طور دقیق بدانید دنبال چه چیز هستید و می‌خواهید با چه افرادی در ارتباط باشید، آن‌ها را به زندگی خود جذب خواهید کرد.

افکار شما نوعی انرژی هستند که سرعت ارتعاش‌شان با میزان احساسات همراه با آن‌ها تعیین می‌شود. هرچه هیجان‌زده‌تر یا وحشت‌زده‌تر باشید، افکارتان با سرعت بیشتری بروز و افراد و شرایط مشابه‌تر را به زندگی‌تان جذب می‌کنند.

 ۴۰۰ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-236-876-1 

چاپ ۱۳۹۷: ۴۴۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۶۹۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
فصل 1: زندگی‌تان را به شاهکار تبدیل کنید
فصل 2: هفت قانون برای برتری ذهنی
فصل 3: برنامه برتر
فصل 4: ذهن برتر
فصل 5: مهارت برتر
فصل 6: قدرت برتر
فصل 7: تصمیم برتر
فصل 8: هدف برتر
فصل 9: کسب مهارت در برقراری ارتباط با دیگران
فصل 10: کسب مهارت در روابط بین‌فردی
فصل 11: کسب مهارت در هنر تربیت فرزند
فصل 12: قدرت عشق

راهنمای دانلود کتاب اوج کامیابی

برای دانلود کتاب اوج کامیابی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  اوج کامیابی
رامین احمدی
۱۳۹۸/۲/۲۰
کتاب فوق العاده ایه. نمیشه از این کتاب گذشت
بهنام افشار
۱۳۹۷/۵/۲۶
این کتاب عالیه. پر از تکنیک‌های کاربردی برای موفقیت.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)