دانلود کتاب ایستگاه علوم (ششم ابتدایی)

  • از: گیتی شفیعی
  • ناشر: انتشارات آرمان رشد
  • ۶ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب ایستگاه علوم (ششم ابتدایی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب ایستگاه علوم (ششم ابتدایی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب ایستگاه علوم (ششم ابتدایی)

فراگیری علوم​تجربی به دانش​آموزان کمک می‌کند تا روش​های شناخت دنیای اطراف خود را بهبود بخشند. به همین دلیل، آن​ها باید مفاهیمی را فراگیرند و از آموخته​های جدید و آموخته​های قبلی خود و تجارب دیگران استفاده کرده و آن​ها را به هم مرتبط سازند و به حل مسائل پیرامون خود بپردازند و از طریق انجام فعالیت​های علمی در درس علوم مهارت‌ها و نگرش‌های لازم را کسب نمایند.

در کتاب ایستگاه علوم تلاش شده است مجموعه‌ای از سؤال‌های کتاب درسی علوم پایه‌ی ششم به صورت‌های مختلف جمع​آوری شود تا دانش آموزان عزیز بهتر بتوانند مطالعات خود را مورد ارزشیابی قرار دهند و با انواع سؤال‌های تشریحی به صورت کوتاه​پاسخ، بلند​پاسخ، صحیح و غلط، جای ​خالی، چها​ر گزینه‌ای و ... آشنا شوند.

فهرست مطالب

زنگ علوم
سرگذشت دفتر من
کارخانه‌ی کاغذسازی
سفر به اعماق زمین
زمین پویا
ورزش و نیرو (1)
ورزش و نیرو (2)
می‌خواهم بسازم و سفر انرژی
خیلی کوچک، خیلی بزرگ
شگفتی‌های برگ
جنگل برای کیست؟
سالم بمانیم
از گذشته تا آینده

 ۷۰ صفحه، ۶ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-7633-1 

چاپ ۱۳۹۵: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب ایستگاه علوم (ششم ابتدایی)

برای دانلود کتاب ایستگاه علوم (ششم ابتدایی) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  ایستگاه علوم (ششم ابتدایی)
فرید یوسفی
۱۳۹۶/۱۱/۲۵
کتاب خوبی است اما می توانست خیلی بهتر باشد در صورتی که به سه هدف اساسی علوم تجربی ابتدایی یعنی مفاهیم مهارت و نگرش به یک اندازه توجه می شد در حالی که در کتاب فقط اهداف سطوح شناختی و بیشتر مفاهیم در کتاب مورد توجه قرار گرفته است
اهورا لادانیان
۱۳۹۸/۱/۲۸
کتاب عالیه
ریحانه دینی
۱۳۹۷/۹/۸
عالی است
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)