دانلود کتاب اینجا صدای گرگ‌ها بلندتر است


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب اینجا صدای گرگ‌ها بلندتر است و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب اینجا صدای گرگ‌ها بلندتر است

کتاب اینجا صدای گرگ‌­ها بلندتر است اثر عادله خلیفی، اولین رمان درباره کولبران است. روایت پسری جوان به نام شوان، پسری ساده و به ­ظاهر کم‌‌هوش که خانواده­‌اش از بمباران شیمیایی حلبچه به هورامانِ ایران گریخته‌­اند. رمان با نگاهی به آن­ روز، بیست و نه سال بعد از آن حادثه را روایت می‌­کند.

شوان و دوستانش کولبر هستند و این کتاب روایت دردهای آن‌ها در فضای افسانه‌ای هورامان است؛ در کنار آن، عشق ناغافل و یک‌باره به سراغ شوان می‌آید؛ دختری که از خشونت آن‌سوی مرز گریخته است.

شوان شیفته‌ خواندن افسانه و شعر است. رمان اینجا صدای گرگ‌ها بلندتر است با تلفیق فضای داستان با افسانه‌های کردی و شعر و موسیقی منطقه و زیبایی‌های رنگین هورامان در بهار و پاییز و زمستان در کنار دردهای کولبران، زخم‌های بمباران حلبچه و زشتی خشونت‌‌های ناموسی، مخاطب را به تماشای یک افسانه‌ی عاشقانه می‌نشاند.

در بخشی از کتاب اینجا صدای گرگ‌ها بلندتر است می‌خوانیم:

هومان از سنگ‌ها بالا آمد و خودش را رساند به دهانه‌ی غار. سر کارتن هنوز توی دست‌های شوان مانده بود. رسیده به دهانه‌ی غار، بَست‌های کف کارتن باز شده بود. هومان از پایین غار هلش می‌داد و شوان نشسته بود دهانه‌ی غار و می‌کشیدش بالا. کارتن که رسید به دهانه‌ی غار، شوان کشیده بودش روی سنگ‌ها تا ببرتش تو. لبه‌های کف کارتن باز شده و با هر کشیدن شوان، کارتن بیشتر از روی پوشال‌ها و پتوها کنار رفته و از میان کول‌شان دختری متولد شده بود. هر دو نگاهش می‌کردند؛ خیره، گیج و ساکت. باد می‌خورد زیر پوشال‌ها و روی سنگ‌ها جابه‌جای‌شان می‌کرد. خرده‌هایش پخش می‌شد توی هوا.

 ۱۵۲ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-461-004-9 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

سپاس‌نامه
حی الله
حی حی حی الله
الله حی الله
حی الله الله
الله گیان الله

راهنمای دانلود کتاب اینجا صدای گرگ‌ها بلندتر است

برای دانلود کتاب اینجا صدای گرگ‌ها بلندتر است و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  اینجا صدای گرگ‌ها بلندتر است
موژان طبرزدی
۱۳۹۷/۱/۱۷
کتابی با توصیفات زنده... شاید چون از دل مردم دراومده وواقعیه...
با وجود تلخی وگزنده بودنش دوستش داشتم چون باوجود اینکه بدم میاد از روی غم دیگران خداروشکر کنم ولییی نشون میده اوضاع زندگی هرکس به نوعی بیشتر...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)