دانلود کتاب باران

  • از: زهرا حاجیان
  • ناشر: نشر روزگار
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب باران و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب باران و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب باران

با کتاب باران، تالیف زهرا حاجیان همراه شویم، بباریم و با بارش باران، دلمان را شستشو دهیم از عشق‌هایی که در آن‌ها گم شده‌ایم. هر طلوع که چشم باز کنیم خود را در کنار کسی می‌بینم و دل را همراه او، و در آخر داستان چیزی نمی‌ماند جز بی‌ کسی... آیا زندگی‌مان را گم کرده‌ایم؟

در بخشی از کتاب باران می‌خوانیم:

یک ساعت پیش بود که به همراه مادرش دنبالمان آمد، من و مادرم هم حاضر شدیم و با آن‌ها رفتیم. نزدیک‌ترین پارک نگه داشت. مامان و مادرش یکجا نشستند و ما هم کمی با هم قدم زدیم، بعد هم آمدیم جایی نشستیم که مامان‌ها را ببینیم. هر چه من گفتم قبول کرد. فقط گفت دوست ندارد که همسر آینده‌اش کار کند، حتی اگر همسرش به بالاترین درجه تحصیل برسد دوست ندارد بیرون از خانه کار کند. برای من هم که فرقی نداشت، من که اصلا خودم دوست ندارم کار کنم. تازه نمی‌داند که درس خواندن و ادامه تحصیل را هم دوست ندارم، چه برسد به این که به بالاترین درجه تحصیلات برسم. نه که خودش عاشق درس خواندن است، فکر می‌کند همه مثل خودش هستند. 

گفتی دوست داری با دوستانت رفت و آمد کنی؟ نکند عروسی کنی و ما را از یاد ببری!

نه عزیزم من هر کجا و با هر کس که عروسی کنم حتی اگر اجازه ندهد که با دوستانم رفت و آمد کنم هیچوقت تو را فراموش نمی‌کنم. حتی شده با تلفن با هم همیشه در تماس می‌مانیم و دوستی‌مان به قوت خودش باقی می‌ماند. البته از یاسر پرسیدم که می‌توانم بعد از ازدواج با دوستانم رفت و آمد کنم؟ یاسر گفت هر دوستی شایسته دوستی نیست اما بعضی از دوستان هستند که در زندگی به درد آدم می‌خورند، آن‌ها را باید گلچین کرد. چون دوست زیاد داشتن هم آدم را از زندگی عقب می‌اندازد. من خودم بیشتر با کتاب‌هایم و کارم دوست هستم. در آینده هم بهترین دوستم شما خواهی بود که دیگر نیازی به دوست ندارم. 

وای چقدر رمانتیک؛ من عاشق توام، تو عاشق منی و دیگر هیچ، هیچکس را در کلبه خود راه نمی‌دهیم. تنها ما هستیم در کنار هم، دو کبوتر عاشق، حالا این کبوترها کجا کلبه‌شان را بنا می‌کنند؟ آقای رمانتیک خانه هم دارد؟

 ۲۵۵ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-374-760-2 

چاپ ۱۳۹۷: ۲۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب باران

برای دانلود کتاب باران و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  باران