دانلود کتاب بازیگری سینما


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب بازیگری سینما و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب بازیگری سینما

مایکل کین در کتاب بازیگری سینما، با نگاهی روانشناسانه و کاربردی جنبه‌های گوناگون خلق شخصیت باورپذیر و ماندگاری در عرصه تولید فیلم را توضیح می‌دهد.

محتوای بیشتر درس‌ها و فصل‌های کتاب بازیگری سینما (Acting in film) تجربی بوده و در آن تلاش شده است تا با انتقال تجربه‌های کاری، خواننده را به همذات‌ پنداری وا داشته و به فهم درس‌های کتاب کمک ‌کند.

مایکل کین (Michael Caine) بازیگر شهیر جهانی و برنده جایزه اسکار با تجربه نقش‌آفرینی در بیش از صد فیلم، فنون و رموز حضور موثر در مقابل دوربین را در کتاب بازیگری سینما برای علاقمندان به بازیگری در مقابل دوربین نوشته است.

نویسنده در فصل نخست کتابش به تعریف و شناخت بازیگری در سینما می‌پردازد و آن را از جنبه‌های گوناگون در سینماهای صامت، محرک، کمدی و حادثه‌ای بررسی می‌کند. خلق یک بازیگر خوب در سینما را توضیح می‌دهد و تجربه‌های خود را بازگو می‌کند تا ملموس‌تر به بازیگری در سینما نگریست. آمادگی در بازیگری از درس‌های جدی کتاب است که نویسنده در آن از بازیگرانی می‌گوید که از رفتن جلو دوربین وحشت دارند اما پس از آمادگی و آموزش‌های لازم به بازیگران جدی و حرفه‌ای در حوزۀ سینما و رسانه‌ی تصویری تبدیل می‌شوند.

فیلمبرداری استدیو و یا در محل ویژه برای فیلمبرداری تجربه‌های زیبای دیگر نویسنده است که در آن به تفاوت‌های فیلمبرداری در استدیو و فضای باز می‌پردازد. رفتن در جلو دوربین قبل از آغاز فیلمبرداری درس است که نویسنده آن را برای یک بازیگر لازم می‌داند تا هنگام فیلمبرداری با آمادگی کامل به صحنه فیلمبرداری رفته باشد. نما و شخصیت، درس‌های نمایی و شخصیتی بازیگر است که در آن بازیگر نماهای جدید و شخصیت‌های متکثر را تجربه می‌کند. طرز رفتار در داخل و خارج صحنه برای یک بازیگر از درس‌های ضروری است تا بتواند خود را در شخصیت دوگانه تجربه نماید. بازیگری و رسیدن به کارگردانی یا رفتار درست با کارگردان تا تبدیل شدن به یک ستاره سینما پایان «کتاب درس‌های یک بازیگر» است که در آن نویسنده ضمن ذاتی بودن برخی موفقیت‌های بازیگری، اصل را بر تجربه و مطالعه می‌گذارد که می‌تواند افق‌های بهتر و بازتری را برای بازیگر رقم بزند.

فهرست مطالب

فصل یکم: بازیگرى سینما
فصل دوم: آمادگى
فصل سوم: فیلم‏بردارى در استودیو یا محل
فصل چهارم: جلوى دوربین قبل از آغاز فیلم‏بردارى
فصل پنجم: نما
فصل ششم: شخصیت
فصل هفتم: طرز رفتار در داخل و خارج از صحنه
فصل هشتم: کارگردان
فصل نهم: تبدیل شدن به یک ستاره سینما

 ۱۲۸ صفحه، ۷۸۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-506-144-7 

چاپ ۱۳۹۲: ۵۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب بازیگری سینما

برای دانلود کتاب بازیگری سینما و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  بازیگری سینما
Behroz Jalili
۱۳۹۵/۱/۷
خوب بود ولی کاش منبع دیگری این کتابو تامین میگرد و رایگان مورد استفاده دوستاران به این هنر قرار میگرفت
golnaz bh
۱۳۹۴/۷/۱۷
Lotfan Dar zamine honar ketabaye bishtari bezarid merci
فاطمه شجاعی مهر
۱۳۹۶/۶/۲۷
خیلی خوب بود ولی کم خسته کننده بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶۰)