دانلود کتاب بازی‌های ایرانی در بازار جهانی


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب بازی‌های ایرانی در بازار جهانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب بازی‌های ایرانی در بازار جهانی

مجموعه بازی‌های ایرانی در بازار جهانی آمارهایی در زمینه صادرات بازی‌های دیجیتال ایرانی در بازارهای دیجیتال بین‌المللی ارائه می‌دهد که نسبتاً کم اما در حال رشد است. این بازی‌ها اغلب به صورت جهانی و از طریق معروف‌ترین فروشگاه‌های دیجیتال عرضه بازی دنیا در معرض فروش قرار گرفته‌اند. به‌طورکلی، از میان رویکردهای مختلف به مسئله ورود به بازارهای جهانی، رویکرد توزیع دیجیتال از طریق فروشگاه‌های اپل و گوگل برای بازی‌های موبایلی و استیم برای بازی‌های کامپیوتری فرصت مناسبی را برای سازندگان بازی‌های ایرانی فراهم کرده است. محصولات قابل عرضه در این فروشگاه‌ها عملاً یکی از بهترین نمونه‌های محصولات صادراتی هستند که درعین حال، فرآیندهای معمول و سنتی صادرات از قبیل اخذ کارت بازرگانی، تهیه گواهی‌ها و مجوزها، صدور پیش فاکتور، حمل و نقل، بیمه، گمرک و ... را ندارند و به ساده‌ترین شکل ممکن، محصول خود را وارد خانه‌ها کرده و در دسترس کاربر نهایی قرار می‌دهند.
اطلاعات ارائه شده در این گزارش با همکاری بازی‌سازان ایرانی تهیه شده است که حتی داده‌های مرتبط با درآمد خود را در اختیار تیم تحقیق ما قرار داده‌اند. با توجه به اینکه دسترسی به اطلاعات دو شرکت بازی‌ساز به طور کامل میسر نشد، تلاش شد تا خلاء موجود در داده‌ها به وسیله روش‌های آماری مرتفع شده و تخمین درستی از وضعیت موجود صادرات بازی‌های ایرانی بدست آید.

 ۱۶ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۵، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب بازی‌های ایرانی در بازار جهانی

برای دانلود کتاب بازی‌های ایرانی در بازار جهانی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  بازی‌های ایرانی در بازار جهانی
سعادت خسروی
۱۳۹۶/۷/۱۴
عالی
حمیدرضا سعیدی
۱۳۹۶/۴/۷
عالی، خسته نباشید
ابوالفضل ذكريا
۱۳۹۶/۳/۲۴
Very good
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)