دانلود کتاب بال‌های خاکستری


خرید نسخه الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب بال‌های خاکستری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب بال‌های خاکستری

کتاب با‌ل‌های خاکستری، به قلم فرزان نظام الاسلامی، داستان شخصی است که آرامش خود را گم کرده و در یک سفرِ مبهم، به معنای آن دست پیدا می‌کند، نهایت به خودش بر می‌گردد...

هر کس آرامش را از راه خودش جستجو می‌کند و مطمئناً همه راه‌ها به آرامش ختم نمی‌شوند، آرامش یک حس درونی است و عواملی به طور موقت می‌توانند آن را برای ما به ارمغان بیاورند ولی این عوامل پایدار و همیشگی نیستند و ما را در این سفر به ظفر نمی‌رسانند، بلکه خسته تر از قبل در یک بیراهه رهایمان می‌کنند.

کتاب بال‌های خاکستری، از عاملی که تا به حال آن را دلیل آرامشش می‌دانسته دل می‌کند و به آرامش واقعی نزدیک می‌شود. این عاملِ فانی برای هر شخص، متفاوت است، می‌تواند هر چیزی باشد، یک مقام، یک موفقیت و یا یک شخصِ دیگر. بتی که ما از این اهداف می‌سازیم، ما را از اصل دور می‌کند و به سمتی می‌برد که هیچ انتها و آرامشی ندارد. قابل انکار نیست که هدف انگیزه‌ی زنده ماندن است، ولی در انتخاب و ارزش گذاری آن باید دقت کرد.

فرزان نظام الاسلامی لحظه‌های زیادی برای درکِ احوالم در شرایط گوناگون صرف کرده، همیشه تلاش می‌کرده تا یک راهکار، الگو و یا یک فرمول برای خود تعریف کند، فرمولی که بتواند آرامش را در زندگی‌اش برقرار کند و با کمک گرفتن از آن بتواند به طور امن و به دور از هر لغزشی زندگی کند.

 ۱۳۳ صفحه، ۴۶۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-448-123-6 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۵۰۰۰ تومان قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ تومان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید نسخه الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب بال‌های خاکستری

برای دانلود کتاب بال‌های خاکستری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب بال‌های خاکستری
علی مصلح
۱۳۹۶/۷/۱۷
ممنون از نویسنده محترم؛ کتاب مملو ازمطالب هدفدار در قالب داستان بود و خواننده را بشدت تحریک به دریافتن هدف نویسنده میکرد ولی در انتها، مطالب که بشدت گسترده شده بودند ، بخوبی جمع بندی نشد،
فرزان نظام الاسلامی
۱۳۹۶/۷/۱۷
سپاسگزارم بابت بیان نظرتون و نکته سنجیتون.
samira psx
۱۳۹۶/۷/۹
motafavet bud...khosham omad...
فرزان نظام الاسلامی
۱۳۹۶/۷/۱۷
سپاس
t t
۱۳۹۶/۶/۲۸
کتاب فوق العاده ای بود پیشنهاد می کنم حتما اونرو بخونید.
فرزان نظام الاسلامی
۱۳۹۶/۷/۱۷
لطف دارید
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۸)