دانلود کتاب بانوی رنگین کمان: زندگینامه داستانی اشرف قندهاری (بهار زاده)

  • از: راضیه تجار
  • ناشر: انتشارات سوره مهر
  • ۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب بانوی رنگین کمان: زندگینامه داستانی اشرف قندهاری (بهار زاده) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب بانوی رنگین کمان: زندگینامه داستانی اشرف قندهاری (بهار زاده) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب بانوی رنگین کمان: زندگینامه داستانی اشرف قندهاری (بهار زاده)

«بانوی رنگین‌کمان» زنی ایرانی است که می‌کوشد تا شوره‌زار زندگی انسان‌های محروم از سلامت را به سمت باران بشارت بخشد و به شوق رویش وادارد. در این راه، حتی از سلامت و آرامش خود چشم می‌پوشد تا رسالت خود را در تأسیس آسایشگاه کهریزک به انجام برساند. این قدرت عشق و شور زنانه اوست که بارهای سهمگین مسیر را بر شانه‌های خسته و بی‌پناهش سبک می‌گرداند و اندیشه دیگران را هم به بیداری می‌خواند.

بخش های  از متن کتاب:

دکتر از جا بلند شد. از چشمانش آتش زبانه می‌کشید.

ـ ای مسلمانِ نامسلمان. از روزی که آنجا راه افتاده و محرومان آمدند، فقط هفته‌ای دو بار یک راهبۀ فرانسوی برای نظافت و دلجویی و پانسمان زخم‌های این معلولان می‌آید، از چاه آب می‌کشد، سرورویشان را می‌شوید، زخم‌هایشان را دوا می‌گذارد و به آن‌ها غذا می‌دهد. چقدر پیش این راهبۀ مسیحی خجالت بکشم؟! چه بگویم؟! بگویم یک مسلمان نیست که بیاید معلول و سالمند مسلمان ایرانی را پرستاری کند، عیادت کند، دلجویی کند؟! می‌خواهی معلولان بروند و مسیحی شوند. تو را به خدا خودت بیا. تا من به این زن نشانت بدهم و بگویم یک مسلمان هم آمد. بیا تا کمتر عرق شرم بریزم.

چشمان دکتر پر از اشک بود. نمی‌توانستم از جا تکان بخورم. احساس می‌کردم من، خانم کاتوزیان و همسرم سه مجسمه‌ایم که نمی‌توانیم تکان بخوریم. همان‌طور که سرم به پشتی صندلی تکیه داشت، پنجه‌هایم دسته‌های مبل را فشرد. چشمانم را بستم و زیر لب گفتم: «خدایا کمکم کن.»

نمی‌دانم چه مدت چشمانم را بسته بودم که صدای فریاد دکتر را شنیدم.

ـ بگو یا علی مدد، بگو، تو علی را نمی‌شناسی. معجزاتش را نمی‌دانی. امتحان کن زن. از ته دل بگو یا علی.

 ۸۸ صفحه، ۷۸۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-175-713-6 

چاپ ۱۳۹۳: ۷۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب بانوی رنگین کمان: زندگینامه داستانی اشرف قندهاری (بهار زاده)

برای دانلود کتاب بانوی رنگین کمان: زندگینامه داستانی اشرف قندهاری (بهار زاده) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  بانوی رنگین کمان: زندگینامه داستانی اشرف قندهاری (بهار زاده)
maryam nazemi
۱۳۹۶/۵/۱۳
کاش برای همه ما نیمه شبی کسی زنگ در دلمان را میزد و بیدارش میکرد
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)