دانلود کتاب صوتی باورهایی برای یک زندگی موفق


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی باورهایی برای یک زندگی موفق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی باورهایی برای یک زندگی موفق

کتاب صوتی باورهایی برای یک زندگی موفق اثر دارن هاردی به شما کمک می‌کند تا توانایی‌های درونی خود را پیدا کنید و فردی بشوید که همیشه آرزویش را داشتید. این کتاب صوتی از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

دارن هاردی (Darren Hardy) ناشر و دبیر تحریریه مجله موفقیت است. حدود شانزده سال است که جزو سرآمدان صنعت موفقیت و پیشرفت شخصی است و خود هاردی این را نتیجه‌ی به کار بردن‌‌ اصولی می‌داند که خودش در کتاب اثر مرکب درباره‌ی آن نوشته است.

دارن هاردی دراین کتاب صوتی می‌گوید:

این عقاید هستند که سرنوشت ما را شکل می‌دهند. این عقاید ما هستند که دیدگاه ما را نسبت به دنیا تعیین می‌کنند. حس ما، طرز نگاه، طرز شنیدن. بر اساس عقایدی هستند که از قبل در ذهن ما بارگزاری شدند؛ در نهایت دنیا را بر همان اساس می‌بینیم. اکنون همه‌ی شما دیدگاه‌های بسیار متفاوتی در دنیا دارید.

«توانایی شما در موفقیت»، «توانایی شما در پشتکار»، «توانایی شما در صحبت با دیگران»، «توانایی شما در برقراری ارتباط با دیگران»؛ همگی به سیستم‌های عقیدتی و باورها شما مربوط می‌شوند که در ذهن شما نصب و بارگزاری شده‌اند.  

پس اگر یاد بگیرید عقایدتان را تغییر بدهید، می‌توانید زندگی‌تان را  تغییر بدهید. می‌توانید نتایج را تغییر بدهید و به نتیجه برسید. می‌توانید با از بین بردن بعضی از آن عقاید اشتباه که جلوی پیشرفت شما را گرفته‌اند و از آن‌ها بی‌خبرید، موفق بشوید.

این کتاب صوتی می‌تواند دریچه‌ای باشد که با بازشدنش سیلابی مهیا شود تا توانایی‌های درونی شما را سیراب کند تا کسی بشوید که همیشه تواناییش را داشتید.

فهرست مطالب

۶ دقیقه
بخش اول
۶ دقیقه
بخش دوم
۵ دقیقه
بخش سوم
۷ دقیقه
بخش چهارم
۸ دقیقه
بخش پنجم
۷ دقیقه
بخش ششم
۴ دقیقه
بخش هفتم
 ۴۳ دقیقه، ۴۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی باورهایی برای یک زندگی موفق

برای دانلود کتاب صوتی باورهایی برای یک زندگی موفق و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی باورهایی برای یک زندگی موفق
علی اصغر کرم پور
۱۳۹۷/۴/۸
جعبه ابزار موفقیته این کتاب
كتاب كتاب
۱۳۹۷/۳/۲۱
خیلی خوب بود
میثم ذوالفقاری
۱۳۹۷/۵/۱۶
اینجا چقدر فوق العادست🙏🙏🙏 مرسی بخواطر این محیط
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶)