دانلود کتاب با خانمان

دانلود کتاب با خانمان
بزرگنمایی
  • از:
  • (۴۴۲)
  • رایگان
  • ۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
راهنمای مطالعه کتاب‌ها
برای مطالعه کتاب‌ها، لازم است اپلیکیشن کتابراه را در موبایل، تبلت یا رایانه خود نصب کنید.
جزییات کتاب

معرفی کتاب با خانمان

هکتور مالو نویسندۀ کتاب‌های خوبی چون «باخانمان» و «بی خانمان» در 1830 در لابوی از توابع ایالت سن ماریتیم متولد شد و در 1907 دیده از جهان فرو بست. مالو یکی از نویسندگان فرانسه است که هنر خود را در راه خدمت به بچه‌ها به کار انداخته و داستانهای زیبایی برای همۀ کودکان دنیا نوشته که همۀ آن‌ها را با شور و شوق تمام می‌خوانند و لذت می‌برند. نکتۀ جالب در داستانهای هکتورمالو و بویژه در «باخانمان» ماجراهای شیرینی است که پشت سر هم اتفاق می افتند و چنان خواننده را به دنبال خود می‌کشند که تا کتاب را به پایان نرساند بر زمین نخواهد گذاشت. در عین حال همۀ آن ماجراها انعکاسی از واقعیتهای زندگی هستند و به همین جهت هیچگاه کهنه نمی‌شوند و لطف و گیرایی خود را از دست نمی‌دهند.

داستان «باخانمان» مفصل‌تر و پیچیده‌تر از آن بود که تنها به کودکان و نوجوانان اختصاص داشته باشد. این کتاب به صورت ساده تر با حذف شاخ و برگ های اضافی برای کودکان و نوجوانان آماده سازی شده است.

ادامه
کاربر مهمان

کاربر گرامی، برای ثبت نظر ابتدا ثبت نام کنید یا وارد شوید.

sara 262
۵ روز قبل
خیلی دوستش داشتم مرسی از رایگان بودن کتاب
fateme ghalavand
۲۰ روز قبل
داستان پیام آور امواج مثبتی است که به مخاطب انگیزه و نیرو جهت رسیدن به اهداف خود میدهد
fateme ghalavand
۲۰ روز قبل
داستان زندگی را بنحوی زیبا بتصویر میکشد که مخاطب میخکوب آن کرده و او را در فضایی پر از تلاش و کوشش کودکی قرار میدهد که فقط از لحاظ سنی کودک است اما در واقعیت امر او سالهاست که به بلوغ فکری رسیده. پزین نماد تمام انسانهایی که در اوج سختی و فلاکت و رنج دست از امید به خدا برنداشته و تا رسیدن به هدف خود پا را از حد و توان خود فراتر میگذارد.
fateme ghalavand
۲۰ روز قبل
داستانی جالب و سرگرم کننده
علی خواجه
۲۱ روز قبل
داستان قشنگی بود.خیلی خیلی خوب بود.
هزاران کتاب، رمان و مجله همیشه همراه شما
نصب رایگان کتابراه