دانلود کتاب با خرد به زندگیتان معنا ببخشید


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب با خرد به زندگیتان معنا ببخشید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب با خرد به زندگیتان معنا ببخشید

کتاب با خرد به زندگیتان معنا ببخشید نوشته‌ی لاری اندرسون، شما را با 50 نفر از شگفت‌انگیزترین معلمان موفق در تاریخ بشر آشنا می‌کند.

لاری اندرسون (Larry Anderson) از هر کدام این معلم‌‌ها، درسی قدرتمند درباره‌ی زندگی آموخته است که در کتاب با خرد به زندگیتان معنا ببخشید (Wisdom to Live Your magic)، آن‌ها را با شما به اشتراک می‌گذارد.

بخشی از این کتاب درباره‌ی درس‌هایی مربوط به زندگی معنادار است. با این وجود بیشتر به این نکته می‌پردازد که چگونه درس زندگی را هر کجا که کشف کردید بپذیرید، آن را با توجه به شرایط زندگی خودتان درک کنید، با رؤیاها و اهدافتان ارتباط دهید و از آن در جهت بهبود زندگیتان استفاده نمایید.

نویسنده‌ی این اثر برای مدت بیش از 40 سال، یعنی از زمانی که 19 ساله بوده، یک دفترچه‌ی یادداشت وقایع روزانه داشته است. این دفترچه‌ها گاهی ارزان قیمت بوده‌اند، گاهی جلد چرمی داشته‌اند، ولی اغلب دفترچه‌های کوچکی هستند که در جیبش قرارشان می‌دهد.

به منظور پاسخ به این پرسش که «چگونه رؤیاهایش را به واقعیت تبدیل کرده؟» پنج بار دفترچه‌ی وقایع روزانه‌اش را مرور نموده و فرایند یافتن پاسخ این پرسش ده سال به طول انجامیده است. در پایان، پاسخ این سؤال از سه بخش تشکیل می‌شود: الهام، خرد و حکمت و سفر. این سه عامل با هم می‌توانند به شما نشان دهند که چگونه به زندگیتان معنا ببخشید.

دریافت پیام‌های موجود در این اثر یا درس‌هایی که از معلمان خواهید آموخت، زمان‌بر است. سال‌ها طول می‌کشد تا در مورد اینکه چه کسی هستید، اعتماد به نفس پیدا کنید، چه برسد به اینکه بخواهید درک کنید تبدیل به چه انسان‌هایی خواهید شد. بنابراین صبور باشید.

جملات برگزیده‌ی کتاب با خرد به زندگیتان معنا ببخشید:

- اعتماد پایه و اساس تمام رابطه‌های پایدار است.
- تنها به دلیل زمان‌بر بودن، هرگز از رؤیایتان دست برندارید.
- پایان دادن به سفر خوب است؛‌ ولی پایان سفر مهم است.
- طوفان باعث می‌شود درختان ریشه‌هایشان را عمیق‌تر کنند.
- یکی از بهترین راه‌های به بردگی گرفتن یک شخص، این است که وی را از آموزش بی‌بهره گردانیم.

در بخشی از کتاب با خرد به زندگیتان معنا ببخشید می‌خوانیم:

هنگامی که در دهه بیست سالگی قرار داشتم، یک آونگ نیوتن خریدم – مکانیسمی شامل پنج گوی استیل که با همدیگر تماس پیدا می‌کنند، به طوریکه هرکدام از گوی‌ها توسط دو سیم که به شکل وی لاتین (V) هستند، از یک قاب آویزان شده‌اند. هنگامی که چهار گوی فلزی جلویی را عقب می‌کشید، یکی را باقی می‌گذارید و سپس آن‌ها را آزاد می‌کنید، هنگامی که چهار گوی با گوی ساکن برخورد می‌کند، سه تا از گوی‌های اصلی در حرکت به سمت جلو به گوی ساکن می‌پیوندند. این بدان معناست که چهار گوی مجدداً به حرکت در می‌آیند، ولی این بار یکی از چهار گوی اصلی، ساکن باقی می‌ماند. این تمرین با سه (هنگامی که سه گوی را آزاد می‌کنید، پس ازتماس، سه تا از گوی‌ها به نوسان در خواهند آمد)، دو و یک گوی کار می‌کند. به عبارت دیگر برای هر عملی، عکس‌العملی برابر و در خلاف جهت وجود دارد.

آونگ نیوتن من برای مدت چهار سال روی میزم قرار داشت. کاربرد علمی قانون حرکت که توسط این دستگاه ثابت می‌شد نبود که من را فریفت، بلکه کاربردهای متافیزیکی و معنوی آن بر من تأثیر گذاشت. در حقیقت همین پیام را می‌توان از دیدگاه معنوی در انجیل، غلاطیان 6:7 یافت: «فریب نخورید؛ خداوند را به سخره نگیرید: زیرا که آدمی هر چه بکارد همان را درو خواهد کرد.» این پیام تحت عنوان قانون علت و معلول نیز بیان شده است، و پایه و اساس اصل کارما است. از نظر بنده، آونگ نیوتن کمترین چیزی را که ثابت می‌کند این است که اصل کارما در حقیقت وجود دارد.

با وجود آونگ نیوتن که همواره در دسترس است، در طول سالیان متقاعد شدم افکاری که در موردشان اندیشیده‌ام (بذرهایی که در ذهنم کاشته‌ام)، انتخاب‌هایی که انجام داده‌ام و اقداماتی که اتخاذ کرده‌ام، همگی نتایجی دربرداشته‌اند. این عمل‌ها هستند که باعث بوجود آمدن عکس‌العمل‌ها می‌شوند.

 ۲۵۵ صفحه، ۵۵۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6097-15-4 

چاپ ۱۳۹۷: ۲۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیش‌گفتار
مقدمه
آلبرت انیشتین
آلبرت آلیس
آنایس نین
ارسطو
بنجامین فرانکلین
بیل گیتس
گوزن سیاه
کنفوسیوس
دیل کارنگی
دین اورنیش
دالی پارتون
ارل نایتینگل
النور روزولت
ارنست همینگوی
جرج لوکاس
جرج واشنگتن
جرج برنارد شاو
هنری دیوید ثورو
اسحاق نیوتن
جیمز آلن
جف بزوس
یوهان ولفگانگ فون گوته
جوزف کمپبل
جبران خلیل جبران
لائو تزو
لئو تولستوی
لئو ناردو داوینچی
مارکوس اورلیوس
مارک تواین
مارتین لوترکینگ جونیور
میکل آنژ
مهاتما گاندی
مادر ترزا
دکتر محمد یونس
ناپلئون هیل
اپرا وینفری
اسکار وایلد
پرل اس. باک
رالف والدو امرسون
ریچارد باخ
رودیارد کیپلینگ
سقراط
استیو جابز
سان تزو
تئودور روزولت
توماس ادیسون
ویکتور فرانکل
وارن بافت
ویلیام شکسپیر
سر وینستون چرچیل
ختم کلام

راهنمای دانلود کتاب با خرد به زندگیتان معنا ببخشید

برای دانلود کتاب با خرد به زندگیتان معنا ببخشید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  با خرد به زندگیتان معنا ببخشید