دانلود کتاب بخوان، بنویس، عشق

  • از: زهرا جمالی
  • ناشر: انتشارات همداد
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب بخوان، بنویس، عشق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب بخوان، بنویس، عشق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب بخوان، بنویس، عشق

خودتان را پیدا کنید، راه و رسم عشق ورزیدن را بیاموزید. دیگر وقت آن رسیده که انرژی های منفی را از اطراف خود دور کنید.

این کتاب جملات قصاری با موضوع "بخشش، محبت و عشق" است که از شخصیت‌های برجسته‌ای نظیر مارتین لوتر، فرانسیس بیکن، ماهاتما گاندی، فردریک نیچه، افلاطون، مارک تواین، و گوته نوشته شده است.

خداوند قبل از خلقت انسان، عشق را آفرید.اگر دنبال عشق نگردید، خودش سر راهتان قرار می گیرد، ولی اگر یک لحظه عقل را وارد میدان کنید، چشمتان بینایی خود را برای شناسایی معشوق از دست خواهد داد. عشق بالاترین فضیلتی است که انسان می تواند به آن دست پیدا کند و نقطه اوج عظمت انسان به حساب می آید.

... به قول ارد بزرگ، عشق چنان شیفتگی در نهاد خود دارد که سخت ترین دل ها نیز، گاهی هوس شنا در آن را می کنند. پس تردید نکنیم و این نیرو را در خود کشف کنیم و آن را آگاهانه با تمرین های مختلف بارور سازیم. از هر فرصتی استفاده کنیم و با جاری کردن آن در درون و خارج از خودمان، آثار گرانبهایش که قابل مقایسه با هیچ اثر مادی نیست را در زندگی خود ببینیم.

اما دیدن این نتایج نیز آمادگی خاص خود را می طلبد. اینکه از کلیه ی وابستگی ها و تعلقات دروغین و بی مایه خود را پاک سازیم و به قول سهراب سپهری، چشم هایمان را بشوییم تا بتوانیم نظاره گر اتفاق های جدید، پرشور، پرهیجان و بالنده باشیم.

 ۲۲۱ صفحه، ۱۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-8051-65-0 

چاپ ۱۳۸۹، قیمت الکترونیکی: ۴۵۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب بخوان، بنویس، عشق

برای دانلود کتاب بخوان، بنویس، عشق و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  بخوان، بنویس، عشق
Kamand Al
۱۳۹۵/۸/۱۰
خیلى خیلى دوست دارم این کتاب رو
Kamand Al
۱۳۹۵/۸/۸
نمونه ى یک کتاب عالى، عاشقشم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)