دانلود کتاب بررسی بازار نانوکامپوزیت‌ها در صنعت خودرو

  • از: هایتک مانیتور
  • ناشر: هایتک مانیتور
  • ۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب بررسی بازار نانوکامپوزیت‌ها در صنعت خودرو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب بررسی بازار نانوکامپوزیت‌ها در صنعت خودرو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب بررسی بازار نانوکامپوزیت‌ها در صنعت خودرو

کتاب بررسی بازار نانوکامپوزیت‌ها در صنعت خودرو، اطلاعاتی کاربردی در مورد نانوکامپوزیت‌ها و کاربردهای آن‌ در صنعت خودرو و همچنین یک ارزیابی واقعی از توان بالقوه نانوکامپوزیت‌ها برای عرضه کنندگان مواد پیشرفته، کارفرمایان، سرمایه‌گذاران و سایر افراد مرتبط ارائه می‌کند.

کامپوزیت‌ها موادی چند جزئی هستند که خواص آن‌ها در مجموع از هر کدام از اجزا بهتر است، ضمن آن‌که اجزای مختلف، کارایی یکدیگر را بهبود می‌بخشند. امروزه به خاطر مزایایی که کامپوزیت‌ها نسبت به فلزات دارند، توسعه زیادی پیدا نموده‌اند، از جمله می‌توان به کاربرد قطعات کامپوزیتی در صنعت خودرو اشاره کرد.

اکثر قطعاتی که در خودرو کاربرد دارند فلزی هستند، اما فلزات محدودیت‌هایی دارند که راه را برای استفاده از قطعات کامپوزیت در صنعت خودرو باز کرده است. کامپوزیت‌ها دارای مزیت‌های از جمله: سبکی، مقاومت در برابر خوردگی و خواص مکانیکی بالا هستند. در طی سال‌های اخیر و با پیشرفت تکنولوژی، نانو کامپوزیت‌ها نیز به صنایع ورود پیدا نموده‌اند. از سال 1980 که شرکت تویوتا اولین قطعات نانوکامپوزیتی حاصل از پلیمر خاک رس را جهت استفاده در خودرو تولید کرد، نانوکامپوزیت‌ها به صورت تجاری در آمدند.

فهرست مطالب

فصل اول: مقدمه
1. هدف گزارش
2. مخاطبان گزارش
3. روش تحقیق
4. منابع اطلاعاتی
فصل دوم: خلاصه مدیریتی
فصل سوم: مروری بر نانو کامپوزیت‌ها و حوزه کاربردشان در صنعت خودرو
فصل چهارم: تحلیل پتنت
فصل پنجم: بازار جهانی نانو کامپوزیت‌ها
1. مصرف بر اساس نوع مواد
2. مصرف بر اساس حوزه کاربرد
3. پیش‌بینی بازار
فصل ششم: صنعت نانو کامپوزیت
1. ساختار صنعت
2. معرفی شرکت
3. بررسی سهم بازار
فصل هفتم: بررسی فروشندگان اصلی در حوزه نانو کامپوزیت‌ها
فصل هشتم: معرفی فعالان داخلی

 ۱۰۲ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۸۹، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب بررسی بازار نانوکامپوزیت‌ها در صنعت خودرو

برای دانلود کتاب بررسی بازار نانوکامپوزیت‌ها در صنعت خودرو و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  بررسی بازار نانوکامپوزیت‌ها در صنعت خودرو