دانلود کتاب صوتی برنامه پرواز


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی برنامه پرواز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی برنامه پرواز

کتاب صوتی برنامه پرواز اثر برایان تریسی، به شما نشان می‌دهد، برای رسیدن به موفقیت و دستاوردهای بزرگ‌تر چگونه مسیر خود را روی نقشه تعیین کنید و هر روز بیشتر از دیروز به موفقیت‌های بزرگ‌تر در زندگی برسید.

کتاب برنامه پرواز: راز راستین موفقیت (Fight Plan) با این پیام که «چگونه بهتر و سریع‌تر از آنچه تاکنون تصور کرده‌اید، به هدف خود دست یابید»، شامل 12 فصل، دیباچه و نتیجه‌گیری است.

در دورانی عالی و شگفت‌انگیزی زندگی می‌کنیم. شمار زیادی از مردم در هیچ زمان دیگری به اندازه امروز نتوانسته‌اند به خواسته‌های خود برسند و تردیدی نیست که در ماه‌ها و سال‌های آینده وضع از این هم بهتر خواهد شد. وظیفه شما این است که در آنچه که اقتصاددانان (عصر طلایی بشر) نامیده‌اند، مشارکت فعالی داشته باشید.

در دنیای ما همه می‌خواهند شاد، سالم، خوش‌اندام و ثروتمند باشند و ترجیح می‌دهند در حداقل زمان ممکن و هرچه راحت‌تر به این خواسته‌ها برسند. در تمام طول تاریخ در واکنش به این خواسته بشر که دنبال رضایت فوری است شمار کثیری از مردم و سازمان‌ها، فرمول‌های فریبنده، روش‌های خاص، راهکارهای درونی و رازهایی ارائه داده‌اند که با آن بتوان بدون تلاش به شادی و موفقیت دست پیدا کنیم.

برایان تریسی (Brian Tracy) در کتاب برنامه پرواز، رسیدن به اهداف در زندگی را به یک سفر با هواپیما تشبیه کرده است و به مخاطب خود می‌آموزد تمام کارهایی که قبل از رسیدن به مقصد انجام می‌دهد مانند چک کردن بلیط، تعیین مقصد، مهیا کردن لوازم سفر و... را در مسیر دستیابی به اهداف خود در زندگی پیاده‌سازی کند.

فهرست مطالب

۱ دقیقه
برنامه پرواز
۹ دقیقه
مقدمه
۲۴ دقیقه
مقصد خود را انتخاب کنید
۱۴ دقیقه
گزینه‌های پرواز خود را مرور کنید
۱۵ دقیقه
برنامه پرواز خود را بنویسید
۱۴ دقیقه
آماده سفر شوید
۹ دقیقه
با تمام نیرو به حرکت درآیید
۱۹ دقیقه
برای برخورد با اختلالات،‌ برنامه بریزید
۲۰ دقیقه
بطور مداوم اصلاحات انجام دهید
۱۹ دقیقه
به یادگیری و پیشرفت خود شتاب دهید
۱۴ دقیقه
ذهن فراهشیار خود را فعال کنید
۹ دقیقه
از سراب‌ها اجتناب کنید
۱۳ دقیقه
بر ترس‌های خود مسلط شوید
۱۸ دقیقه
مداومت به خرج دهید تا موفق شوید
 ۳ ساعت و ۱۷ دقیقه، ۱۸۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۷۵۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی برنامه پرواز

برای دانلود کتاب صوتی برنامه پرواز و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  برنامه پرواز
فرشاد فرجادیان
۱۳۹۷/۸/۲۷
یکسری موارد کلی هست که انسان میداند با انجام این فرامین موفق میشود ولی هیچگاه اجرا نمیکند در صورتیکه در همه کتابهای این حوزه همه یکسری قوانین دارند به طور مثال اولین مرحله نوشتن هدف بر روی کاغذ می باشد ولی اکثرا بسیاری از قوانین را اجرا نمیکنند
مجتبی شیبانی
۱۳۹۷/۱۱/۱۲
من وقت کافی برای خواندن کتاب نداشتم ولی کتاب صوتی خیلی خوبه ومیتونم توماشینم گوش کنم ومعلوماتم رابیشترکنم باتشکرازکتابراه
رضا موسوی
۱۳۹۷/۱۱/۱۳
سلام خدمت دوستان وبرنامه نویسان خوب کتابراه سپاس بخاطر این اپلیکیشن فوق العاده ومحتوات با ارزش.ویژگی خوبی که این کتاب صوتی داره اینه که موضوعات رو شفاف سازی میکنه و چون صدای گوینده رسا و پرانرژی است بیشتر...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴۹)