دانلود کتاب بر هم زدن معامله‌ی فروش


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب بر هم زدن معامله‌ی فروش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب بر هم زدن معامله‌ی فروش

کتاب بر هم زدن معامله‌ی فروش، براساس هزاران مصاحبه، سال‌ها تحقیق و بیست سال تجربه‌ی شخصی تاد دانکن در حرفه‌ی فروش تنظیم شده است. این کتاب برای کمک به شما نوشته شده است تا از اشتباه‌هایی پرهیز کنید که می‌تواند به تدریج به حرفه‌ی فروش شما خاتمه دهد.

تاد دانکن دربارۀ این کتاب می‌گوید:
اشتباه در همه‌ی حرفه‌ها (به‌خصوص ‌حرفه‌ی فروش) غیر قابل اجتناب است. من این را می‌دانم؛ چون خودم اشتباه‌های زیادی کرده‌ام. یک بار برخلاف خواست صریح یک مشتری، لوازم دفتری مورد نیاز وی را به موقع برایش ارسال نکردم و او به منظور اطلاع، به من زنگ زد که البته بسیار هم عصبانی بود. با این حال به جای این‌که اشتباه خود را بپذیرم و عذرخواهی کنم، حالت تدافعی به خود گرفتم. زمانی که آن خانم اظهار نارضایتی کرد و با تهدید گفت: «از جای دیگری خرید خواهم کرد.»، به او گفتم: «به هیچ وجه برای من مهم نیست. از جای دیگری خرید کن!» اما پنج روز بعد نه تنها آن مشتری، بلکه چهار مشتری دیگر را که از جریان مطلع شده بودند از دست دادم. اشتباه بزرگی بود.

حقیقت این است که افراد در حین انجام کارهایشان ممکن است مرتکب اشتباه شوند. انسان‌ها عاری از اشتباه نیستند. اما حرفه‌ی فروش، حرفه‌ای فردی نیست. همیشه در کار فروش افراد دیگری هم دخالت دارند. هنگامی که شخصی به تنهایی یک کار فردی را می‌تواند خراب کند، گروهی از افراد هم می‌توانند تجارت مشترک را به‌طور کامل نابود کنند؛ زیرا چند نفر با ارزش‌ها و انگیزه‌های متفاوت سعی می‌کنند در مورد یک چیز به توافق برسند و واقعیت این است که ارزش‌ها و انگیزه‌های متفاوت باعث بروز رفتارهای متفاوتی در زمینه‌ی فروش می‌شود.

مطمئن هستم اگر برای اجتناب کردن از ده اشتباه مهلکی که در کتاب بر هم زدن معامله فروش (Killing The Sale) آمده است از سیاست‌هایی که در اینجا آوردیم، پیروی کنید، صرف‌نظر از این‌که در چه صنعتی کار می‌کنید، محصول شما چیست و یا خدماتی که ارائه می‌دهید کدام هستند در حرفه‌ی فروش موفق می‌شوید و موفقیت شما موقتی نخواهد بود. اگر در خود عادت‌های فروش را به‌گونه‌ای ایجاد کنید که به شما امکان دوری از اشتباه‌های مهک را به‌طور دائم بدهد، موفقیت شما همیشگی خواهد بود.

تاد دانکن (Tod Duncan) بزرگ‌ترین استاد در زمینه‌ی فروش و مهارت زندگی است. ناشر او آقای توماس نلسون او را ترکیبی از توانایی و سبک زیگ زیگلار و درون مایه‌ی ماکسول می‌داند. دکتر جان ماکسول می‌گوید: «تاد به وعده وفا می‌کند و روی زندگی شخصی و مالی افراد به‌شدت تأثیر می‌گذارد. تاد دانکن، بیست و سه سال گذشته را به تحقیق در مورد زندگی و جنبه‌های کاری افراد موفق پرداخته است. در یکی از قوی‌ترین برنامه‌هایی که تا به حال در مورد داشتن زندگی پربارتر، غنی‌تر، ارضاکننده‌تر و هدفمندتر ارائه گردیده، از یافته‌های وی استفاده شده است. زیگ زیگلار می‌گوید: «من در مورد فروش و موفقیت و در مورد انگیزه دادن به مردم برای رسیدن به هدفشان در زندگی اطلاعات اندکی دارم. سال‌ها عملکرد تاد دانکن را زیر نظر داشته‌ام و در او همان شور و هیجان، جرقه و کششی را دیده‌ام که به من نیز انگیزه می‌داد.

کتاب‌های پرفروش و سمینارهای تاد دانکن روی میلیون‌ها تن تأثیر گذاشته است. کن بلانچارد در مورد کتاب فروش بر اساس اعتماد می‌گوید: «اگر در مورد فروش جدی هستید باید این کتاب را بخوانید. این کتاب موفقیتی تازه است.» این کتاب که توسط توماس نلسون به چاپ رسیده است پرفروش‌ترین کتاب در نشریات وال استریت ژورنال، بیزینس ویک، لس‌آنجلس تایمز و شرکت بارنز و نوبل است.

فهرست مطالب

اشتباه شماره‌ی 1: تکیه کردن بر محرک‌های خارجی
اشتباه شماره‌ی 2: نقش بازی کردن
اشتباه شماره‌ی 3: سر هم بندی کردن مشکلات
اشتباه شماره‌ی 4: شغل دوم داشتن
اشتباه شماره‌ی 5:‌ قدرت‌نمایی کردن
اشتباه شماره‌ی 6: استدلال کردن
اشتباه شماره‌ی 7: قمار کردن
اشتباه شماره‌ی 8: اصرار بر فروش
اشتباه شماره‌ی 9: غفلت کردن از مشتریان
اشتباه شماره‌ی 10: راکد ماندن

 ۲۴۰ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-236-189-2 

چاپ ۱۳۸۹: ۲۰۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۹۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب بر هم زدن معامله‌ی فروش

برای دانلود کتاب بر هم زدن معامله‌ی فروش و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  بر هم زدن معامله‌ی فروش
farhad mohajeri
۱۳۹۶/۹/۲۴
ممنون عالی بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)